تبلیغات

دوست داشتم استقلالی شوم، پرسپولیسی ها نباید از من دلخور باشند

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رضایی گفت: در پايان ليگ به عنوان بازيكن آزاد پيشنهاداتي دريافت كردم و طبيعي بود كه آنها را بررسي كنم و ببينم در چه تيمي زمينه موفقيتم مهيا است. مسلماً پيشرفت و آينده‌ام بسيار مهم‌تر از مسائل مالي بوده و هست و انتخابم تيم بزرگ استقلال بود كه تصميم من باعث خوشحالي خودم و هواداران آبيدل و ناراحتي برخي‌ها شد اما آنها نبايد دلخور باشند.

مهاجم شماره 9 استقلال ادامه داد: با انگيزه زيادي به استقلال پيوسته‌ام. پوشيدن پيراهن آرش برهاني عزيز باعث خوشحالي و افتخارم است. شماره 9 پيراهن بهترين گلزن تاريخ استقلال است و تمام تلاشم را مي‌كنم تا ارزش آن را حفظ كنم.


كاوه رضايي درباره پيشنهاد 1/5 ميلياردي پرسپوليس و ميزان قراردادش با استقلال گفت: اگر مسئله پول و قرارداد بود به قطر مي‌رفتم اما دوست نداشتم در آن ليگ بازي كنم، پيشنهادي هم از اتريش رسيد ولي دوست داشتم در استقلال بازي كنم و سپس اگر قسمت بود به ليگ‌هاي اروپايي بروم. الان هم تيمم با شور و حال خوبي تمرينات آماده‌سازي‌اش را انجام مي‌دهد و خيلي خوشبين هستم استقلال عملكرد موفقيت‌آميزي در ادامه راهش داشته باشد. خواست و هدف همه اعضاي تيم كسب بهترين نتايج در هر سه جام پيش رو است.

116

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز