تبلیغات

تذکر جدی به صفدر حسینی/ شان تریبون مجلس را به ابزار دفاع از خانواده نمایندگان تنزل ندهید

سیدمهدی هاشمی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، رفتار سیده‌ فاطمه حسینی نماینده اصلاح طلبان مردم تهران در مجلس را ناپسند و اقدام خلاف آیین نامه داخلی مجلس دانست و گفت: این نوع رفتارها و ادبیات کار صحیحی نیست و ممکن است موجب بروز یکسری تقابلها در مجلس صورت بگیرد.

وی در ادامه سخنان خود افزود: رفتار این خانم ممکن است تبدیل به رویه‌ای شود و هرکسی در صحن مجلس دلش خواست بیاید پشت تریبون مجلس و از منافع شخصی خود و خانواده‌اش دفاع کند. خانه ملت محل مطالبه‌گری نمایندگان مردم از حق و حقوقشان است نه اینکه نمایندگان فکر حال خود و بستگانشان باشند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس نهم، تاکید کرد: اگر الان با این‌گونه رفتارها برخورد نشود مطمئن باشید این رویه را هم دیگران در مجلس ادامه می‌دهند.بنابراین در این موضوع ضمن تذکر به فرد خاطی، باید او نسبت به رفتار آتی خود متعهد شود.

گفتنی است درجلسه علنی روز یکشنبه (13 تیرماه) مجلس شورای اسلامی پس از گزارش واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره وضعیت فناوری اطلاعات در کشور نوبت به نمایندگان رسید تا سوالات و انتقادات خود را به این موضوع مطرح کنند.ذوالقدر نماینده تهران نوبت سخنرانی خود را به سیده فاطمه حسینی نماینده اصلاح طلب مردم تهران داد.فاطمه حسینی پس از قرار گرفتن در پشت تریبون به جای بیان انتقادات و دیدگاههای خود در باره  وزارت ارتباطات بیانیه ای را قرائت کرد که ساعاتی قبل در صفحات اجتماعی در حمایت از خاندانش و در اعتراض به انتقادات موجود در خصوص عملکرد منفی مالی و اقتصادی آنها منتشر شده بود.

تعدادی از نمایندگان هم به جایگاه هیئت رئیسه مراجعه کرده و خواستار توقف سخنرانی وی شدند.علی مطهری نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت، سه بار به وی تذکر داد که در موضوع سخنرانی کند و بار آخر نیز تاکید کرد اگر در موضوع صحبت نکند، تریبون وی قطع خواهد شد.بالاخره با تاکیدات و انتقادات مطهری، وی تریبون مجلس را ترک کرد.

گفتنی است  سید صفدرحسینی یکی از وزرای دولت اصلاحات  «پدر فاطمه حسینی نماینده اصلاح طلب مردم تهران»و معاونان وی در صندوق توسعه ملی در واکنش به انتشار فیشهای حقوقهای نجومی شان، استعفا کردند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز