تبلیغات

ادامه آتش سوزی پتروشیمی ماهشهر

 
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان خبر داد: آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا ادامه دارد
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان با اشاره به آتش سوزی مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر گفت: هیچ خطری شهروندان را تهدید نمی کند و در اطراف این مجتمع هیچ منطقه مسکونی وجود ندارد و تمام منطقه صنعتی است. 

هاشم بالدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص وقوع آتش‌سوزی در مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر اظهار کرد: احتمالا آتش سوزی این مجتمع تا فردا ادامه داشته باشد، البته آتش کنترل و از سرایت به دیگر واحدهای پتروشمی جلوگیری شده است.
 
وی با بیان این‌که تاکنون هیچ بالگرد آب پاش جهت اطفای حریق در منطقه حضور پیدا نکرده است، گفت: چهار بالگرد آب پاش به علاوه یک هواپیما آب پاش فردا صبح ساعت 7:30 جهت اطفای آتش سوزی از تهران به ماهشهر پرواز خواهند کرد.
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان عنوان کرد: هیچ خطری شهروندان را تهدید نمی کند و در اطراف این مجتمع هیچ منطقه مسکونی وجود ندارد و تمام منطقه صنعتی است.
 
بالدی در خصوص دود ناشی از این آتش‌سوزی که آسمان ماهشهر را فرا گرفته است، نیز گفت: این دود سمی نیست و از این نظر مشکلی متوجه سلامت مردم نیست.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز