تبلیغات

بایکوت خبر مرگ مسعود رجوی

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، "ترکی الفیصل" رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان روز شنبه در همایش سالانه گروهک تروریستی منافقین سخنرانی کرد. او در بخشی از سخنانش ضمن تقدیر از  "مریم رجوی" سرکرده گروهک منافقین، از مسعود رجوی نیز  به عنوان همسر "مرحوم" مریم رجوی یاد کرد.

 ترکی الفیصل در سخنرانی خود در این جلسه بیش از یک بار از کلمه "مرحوم" در مورد مسعود رجوی استفاده کره است و در هر دو بار بر استفاده از کلمه مرحوم تاکید کرده است.

این در حالی است که بیش از 12 سال از پخش آخرین فیلم و عکس از مسعود رجوی میگذرد. این گروه در بیش از یک دهه گذشته تنها یک بار  با پخش فایل صوتی منتسب به وی،  بر پخش اخبار مبنی بر خبر مرگ رجوی اکتفا کرده اند.

در پخش زنده این سخنرانی از شبکه ماهواره ای منافقین مترجم در هر بار لفظ مرحوم را سانسور کرد.

گفتنی است با وجود اهمیت این خبر و سابقه پوشش اخبار مراسم های گروهک نفاق توسط "بی بی سی"،  این شبکه هنوز  اظهارات فیصل را پخش نکرده و تمام ماجرا را بایکوت کرده است. در سوی دیگر این جریان رسانه ای "صدای آمریکا" به نقل از برخی اعضا این سازمان و  بدون اشاره به نام و میزان اعتبار این افراد، خبر مرگ رجوی را رد کرد. سایت صدای آمریکا در این باره نوشت: «برخی اعضای سازمان مجاهدین می گویند این اشتباه لفظی بوده است.»

گفتنی است علی رغم اشراف اطلاعاتی ترکی الفیصل  به عنوان رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان و همچنین به دلیل همکاری های دستگاه های امنیتی عربستان با گروهک منافقین از وضعیت این فرقه و تاکید وی مبنی بر مرگ رجوی، همچنان شبکه های ماهواره ای فارسی زبان به طور هماهنگ سعی در بایکوت اخبار این مراسم و زنده نشان دادن مسعود رجوی دارند.

همچنین این شبکه ها از تغییر حالت چهره مریم رجوی به هنگام یاد کردن فیصل از همسرش به عنوان مرحوم به سادگی گذشتند.

لینک دانلود

104

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز