تبلیغات

واکنش سخنگوی ناجا درباره انتقال اجساد شهدای مرزبانی

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سعید منتظر المهدی در واکنش به نحوه انتقال اجساد شهدای مرزبانی به کشور گفت: باید اذعان کنیم که متاسفانه گاهی از سر سهو و غفلت در انتقال پیکر نازنین شهدای عزیزمان کج سلیقگی هایی صورت می گیرد که باید به خاطر آن از خانواده معظم شهدا پوزش بطلبیم.

سخنگوی ناجا ادامه داد: همه درقبال شهدا مسئولیم و می بایست پاسخگو باشیم. از دیگر دستگاههای مرتبط نیز انتظار می رود نسبت به شهدای کشورشان بیش از پیش مسئولیت پذیر و یاریگر ما باشند.

به گزارش خبرنگار مهر رضا ایرانی، عباس شهرکی و جواد ترکی سه سرباز وظیفه در منطقه جکیگور سیستان و بلوچستان همزمان با عید سعید فطر در درگیری با گروهک‌های معاند به شهادت رسیدند و قرار بود پیکر این سه شهید به محل زندگی‌ خانواده‌شان در "زاوه"، "شیروان" و "آشخانه" منتقل شود.

انتقال پیکر این شهدا در فرودگاه مشهد علاوه بر اینکه تشریفات معمول نظامی نداشت، با سبدهای انتقال بار فرودگاه صورت گرفت؛ اقدامی که واکنش کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخت بطوریکه آنها با انتشار تصاویری از تشریفات نظامی، نظم و احترام خاصی که در تمام دنیا به انتقال پیکر اجساد نظامیان صورت می گیرد، این روش انتقال را مناسب شهدای مطهر مرزبانی نداستند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز