تبلیغات

برپایی ۳۴ نمایشگاه «پروانگی» به مناسبت روز عفاف و حجاب

به گزارش خبرگزاری مهر، فاطمه حیدری افزود: این مجموعه نمایشگاهی شامل ۱۵ تابلو با موضوعاتی نظیر عفاف، حیا و حجاب است که در ورودی های اصلی مناطق و سازمان ها به نمایش گذاشته می شود.

معاون خواهران سازمان بسیج شهرداری تهران افزود: همچنین در همین راستا و باهدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ایرانی اسلامی ، غرفه های عرضه پوشاک اسلامی نیز در هریک از حوزه های مذکور برپا خواهد شد.

وی هدف از برپایی این نمایشگاه را تبیین سبک زندگی و اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی دانست و افزود: گسترش فرهنگ حجاب و عفاف و حفظ ارزش‌های اسلامی مهم‌ترین وظیفه‌ای است که باید به آن توجه داشت. بانوان مسلمان باید باحجاب برتر و رعایت پوشش خود برای تمامی زنان عالم الگو باشند.

حیدری عنوان کرد: موضوع عفاف و حجاب از دغدغه‌های مقام معظم رهبری بوده و همواره ایشان با عناوین مختلف مثل تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی و جنگ نرم نسبت به این موضوع هشدار داده و به‌خصوص قشر جوان را از این اتفاق آگاه کرده اند.

وی تصریح کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مسئله حجاب وظیفه، شخصیت و افتخار بانوان است و حجاب، تکریم آن کسی است که در حجاب است. لذا سازمان بسیج شهرداری تهران طی ۳ سال گذشته اقدام به برپایی مجموعه نمایشگابههای پروانگی با محوریت عفاف، حیا و حجاب اسلامی نموده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز