تبلیغات

ترزا می: بریگزیت اتفاق می‌افتد

وزیر کشور انگلیس قول داده که در پست جدیدش در صورت انتخاب شدن به عنوان نخست وزیر، کشور را به سمت بریگزیت سوق دهد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه اکسپرس، ترزا می، وزیر کشور انگلیس اعلام کرده که "بریگزیت همان بریگزیت است"‌  و تمان تلاش خود را برای خروج از اتحادیه اروپا به کار می‌گیرد.

دیوید کامرون، نخست وزر انگلیس در جریان سخنرانی مقابل دفترش گفت که ترزا می می‌تواند رهبری مورد نیاز کشور را تامین کند و ادامه داد که برای استعفایش چهارشنبه به کاخ باکینگهام می‌رود تا آن را تقدیم ملکه کند.

خانم می فردا به صورت رسمی هفتاد و ششمین نخست وزیر و دومین زن نخست وزیر پس از مارگارت تاچر در انگلیس می‌شود و کابینه خود را در روز بعد تعیین می‌کند.

ترزا می گفت: در جریان این کمپین من به سه مساله توجه کردم؛ ضرورت نخست نیاز به رهبری قدرتمند و اثبات شده برای رویارویی با مشکلات است، دومین مساله ضرورت اتحاد کشور و سوم داشتن دیدگاهی مثبت و قوی برای آینده کشور است. ما می‌خواهیم مردم بیش از گذشته بر زندگی‌شان تسلط و کنترل داشته باشند. به همین دلیل است که به دنبال یک بریتانیای بهتر هستیم.

نخست وزیر آتی انگلیس درخواست‌ها برای برگزاری انتخابات زودهنگام را رد کرد و گفت که می‌تواند در انتخابات ۲۰۲۰ اکثریت را به دست بیاورد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز