تبلیغات

شهید قانع بیست و چهارمین شهید عملیات آتش نشانی تهران است

به گزارش خبرگزاری مهر، جلال ملکی اظهار کرد :شهید علی قانع متولد سال ١٣٥٩بود که از سال ١٣٨٥در سازمان آتش نشانی تهران استخدام شده و فعالیتش را به عنوان آتش نشان درجه یک آغاز کرده است.

ملکی اعلام کرد:شهید قانع در طول فعالیت مستمر خود در عملیات های امداد و نجات تا سطح آتشنشان درجه پنج ارتقا کسب کرده و به تازگی به ایستگاه شماره ٢٧واقع در انتهای بزرگاه آیت الله کاشانی منتقل شده بود و دارای سابقه فعالیت در خشانی در حوزه امداد و  نجات بود.

وی اعلام کرد: با شهادت علی قانع تعدای شهدای عملیات سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران به ٢٤نفر رسید و این در الی است ١٧تن از نیروهای آتش نشان در جریان جنگ هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسیدند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران شهید قانع متاهل بوده و دارای دو فرزند٥ و ٢ساله به نام های یاسین و طاها بوده است.

ملکی شهادت علی قانع از طرف خانواده بزرگاتش نشانان به خانواده شهید قانع تسلیت گفت.

علی قانع آتشنشان ٣٦ساله سازمان آتش نشانی تهران، در جریان عملیات امداد و نجات وقوع آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان لاله خیابان پژوهنده به شهادت رسید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز