تبلیغات

بلداجی آرام است/جوسازی ها در شبکه های اجتماعی ناکام ماند+تصاویر

ساعت: 23:07 منتشر شده در مورخ: 1395/04/29 شناسه خبر: 822766

در پی برخی تحریکات مردم بلداجی علیه پروژه انتقال آب، جوسازی ها در شبکه های اجتماعی برای بزرگ نشان دادن این واقعه ناکام و بلداجی در حال حاضر در ارامش به سرمی برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کلار، در پی تحریک مردم منطقه بلداجی در شهرستان بروجن علیه پروژه انتقال آب چغاخور به سفید دشت، جمعی از مردم این منطقه به دنبال ایجاد بی نظمی عمومی در شهر برآمدند که با دخالت نیروهای نظامی و انتظامی به پایان رسید.

نیروهای نظامی  و انتظامی با استقرار در شهر بلداجی و بازداشت تحریک کنندگان از ادامه یافتن اغتشاشات جلوگیری کرده و آرامش را به شهر بازگرداندند.

به گفته منابع محلی پس از بازداشت عاملین اغتشاش و آشوب در بلداجی، آرامش در شهر برقرار شد و مردم به زندگی عادی خود بازگشتند.

بر اساس خبرهای رسیده صبح امروز عده ای از اغتشاش گران که در پی تحریک مردم برای اعتراض و مخالفت با منافع عمومی بودند پس از ایجاد ناآرامی هایی در گوشه هایی از شهر توسط نیروهای امنیتی دستگیر شدند.

برخی افراد نیز با انتشار خبرهای کذب در شبکه های اجتماعی و دست به دست کردن این خبر، سعی در بزرگ جلوه دادن و دامن زدن به این اتفاق را داشتند.

دامنه خبرهای کذب از این اتفاق رسانه های بیگانه را نیز بی بهره نگذاشت و خواراک آنها را از آب گل آلود چغاخور فراهم ساخت.

خدیجه ربیعی نماینده مردم بروجن نیز در همین خصوص، گفت: درگیری صورت گرفته در بلداجی امری موقتی بوده و در حال حاضر نیز به پایان رسیده است.

نماینده مردم بروجن افزود: در حال حاضر مردم در شهر به زندگی عادی خود ادامه می‌دهند و مسئله خاصی وجود ندارد.

به گفته منابع محلی هم اکنون شهر بلداجی در آرامش کامل به سر می برد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز