تبلیغات

کشف دومین قربانی سلفی گرفتن در جاده چالوس + عکس

به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"، فرمانده انتظامی چالوس از کشف جنازه مرد جوانی در رودخانه مجلار بخش مرزن‌آباد خبر داد و گفت: به احتمال زیاد جسد متعلق به جوان البرزی مفقود شده در ۱۴ خرداد است که به همراه خواهر خود در حال عکس گرفتن غرق شده بودند.


علیرضا قدیمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به کشف جنازه مرد جوانی در رودخانه مجلار بخش مرزن‌آباد، اظهار کرد: جسد کشف شده قابل شناسایی دقیق نیست، اما از شواهد امر بر می آید جسد متعلق به مرد جوان البرزی است که برای نجات خواهرش تن به آب رودخانه «منطقه مجلار» مرزن‌آباد داده بود و سعی کرده بود وی را نجات دهد.

وی با بیان اینکه بیش از یک ماه از غرق شدن دو خواهر و برادر در رودخانه منطقه مجلار بخش مرزن‌آباد، می گذرد، تصریح کرد: در روز ۱۴ خرداد جسد خواهر در زمان کوتاهی پیدا شد اما با وجود تلاش‌های زیاد برای یافتن جسد برادر جوان این موضوع پیچیده شد که با پیگیری و اعلام از سوی اهالی منطقه مبنی بر پیدا شدن جسد مرد جوان در رودخانه مجلار بخش مرزن‌آباد گروه آگاهی فرماندهی انتظامی چالوس به‌محل حادثه رهسپار شدند.


فرمانده انتظامی چالوس با اشاره به اینکه جسد بر اثر ضربات زیاد قابل شناسایی نیست، تصریح کرد: بستگان متوفی جنازه را دیدند و با توجه مشخصات، نشان می دهد به احتمال زیاد جنازه مربوط به "نعمت شاهسوند" باشد. جنازه کشف شده برای تشخیص هویت دقیق و تکمیل پرونده به پزشکی قانونی انتقال داده می شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز