تبلیغات

راموس: باید وقت کشی را یاد بگیریم؛ در های رئال مادرید همیشه به روی گریزمن باز است

وبسایت رسمی برنامه نود - به دنبال تساوی 1-1 رئال مادرید مقابل اتلتیکو مادرید در هفته 31 رقابت های لالیگا، سرخیو راموس، کاپیتان لوس بلانکوس به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، راموس در پایان این بازی که شمار امتیازات رئال مادرید به 72 امتیاز رسید و همچنان صدرنشین باقی ماند، گفت:

کسب یک امتیاز از این مسابقه بعد از چنان عملکرد فوق العاده ای که داشتیم فایده چندانی برای ما ندارد. در دقایق پایانی تمرکز خود را از دست دادیم اما در اکثر دقایق بازی مسلط بودیم و اتلتیکو را مجبور به عقب نشینی کردیم. آنها با مهارت های خود آشنا بودند و از آن مقابل ما استفاده کردند. سرنوشت ما هنوز در دست خودمان است اما بیشتر از این می خواستیم. این 3 امتیاز حیاتی بودند و با گلی که در لحظات پایانی دریافت کردیم، رنج کشیدیم. باید یاد بگیریم تا دوباره این اتفاق رخ ندهد.

احساس بازیکنان در رختکن:

ما ناراحت هستیم چون از اهمیت این سه امتیاز آگاه بودیم. باید ورق را برگردانیم. فوتبال اجازه سکون به شما نمی دهد. حالا باید به مصاف بایرن برویم، به مونیخ برویم و بهترین بازی زندگی مان را ارائه کنیم. بعد از آن در خانه باید به مصاف بارسلونا برویم، و هواداران پشتمان خواهند بود. ال کلاسیکو درست مثل تمام بازی هایی که از حالا تا پایان فصل برگزار خواهیم کرد، به مانند یک فینال خواهد بود. این فصل از رقابت های لالیگا بسیار رقابتی بوده و به سختی می توان تفاوتی در کیفیت تیم ها پیدا کرد. هر اشتباهی ممکن است به قیمت از دست رفتن یا کسب عنوان قهرمانی تمام شود.

عدم تمرکز:

نمی خواهم به جزئیات اشاره کنم. باید سازماندهی بهتری  می داشتیم و فضای زیادی به بهترین بازیکنان آنها نمی دادیم. باید بدانیم که چطور زمان را مدیریت کنیم و وقت را بکشیم، چیزی که به آن عادت نداریم.

کیفیت:

ما ترکیب بزرگی پر از بازیکنان با کیفیت داریم. اندازه ترکیب با کیفیت آن همخوانی دارد. همه ما برای مدتی طولانی فوتبال بازی کرده ایم و هیچکس دوست ندارد تعویض شود. همگی می خواهیم بازی کنیم. زیدان قبلاً اشاره کرد و خامس آن را درک کرد. بازیکنانی که برای تیم های ملی خود کلیدی هستند باید نقش خود در تیم را درک کنند.

گریزمن:

باید ببینیم، این نوع خرید ها معمولاً سر و صدای زیادی در رسانه ها ایجاد می کنند و او هم بازیکن بزرگی است که چندین سال خود را ثابت کرده است. در های رئال مادرید همیشه به روی بازیکنان فوق العاده باز است.

آینده زیدان:

من فرد مناسبی برای صحبت در مورد آینده مربی نیستم، در پایان فصل، عناوین قهرمانی همه چیز را مشخص خواهند کرد.

1771

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز