تبلیغات

احتمال دیپورت رضاییان به پرسپولیس؛ گولچ قربانی رامین می شود یا کنعانی؟

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، باشگاه ریزاسپور ترکیه تاکنون هیچ درخواستی برای دریافت آی تی سی رامین رضاییان به باشگاه پرسپولیس ارائه نداده است.

 

این در حالی است که این مدافع ملی پوش در اردوی اتریش حضور دارد اما گفته می شود حکمت کارامان سرمربی ریزاسپور هم چندان اعتقادی به او ندارد!

 

شنیده می شود رضاییان در بازی های دوستانه تیمش هم به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفته و این احتمال وجود دارد که با وجود عقد قرارداد به ایران بازگردانده شود.

 

البته رضاییان در صورت بازگشت هم نمی تواند پیراهن پرسپولیس را بپوشد چرا که لیست این باشگاه پر شده است مگر اینکه اتفاق جدیدی در خصوص آنتونی گولچ نیفتد.

 

گولچ به‌دلیل نرسیدن ITC فعلاً اجازه بازی برای پرسپولیس را ندارد و این مساله برمی‌گردد به اینکه باشگاه پرسپولیس پول رضایتنامه او را به باشگاه "شریف تیراسپول" پرداخت نکرده است.

 

مدیربرنامه‌های ایرانی گولچ مدعی است به زودی با پرداخت پول رضایتنامه گولچ به باشگاه مولداویایی از سوی پرسپولیسی‌ها، ITC او نیز قبل از آ‌غاز مسابقات لیگ صادر خواهد شد اما مسئولان باشگاه پرسپولیس در این‌باره پاسخگو نیستند.

 

گفته می‌شود مبلغ رضایتنامه گولچ 100 هزار دلار است و پرداخت این مبلغ به صورت یک‌جا برای باشگاه پرسپولیس کار راحتی نیست. ضمن اینکه برانکو در بازی‌های دوستانه از گولچ به‌عنوان بازیکن اصلی استفاده نمی‌کند و این نشان می‌دهد که او فعلاً بازیکن ثابت این مربی نیست.

 

برانکو دیروز درباره وضعیت نامشخص آنتونی گولچ و اینکه هنوز ITC او به ایران نیامده است، گفت: «مشکل گولچ به‌زودی از سوی باشگاه حل خواهد شد اما شاید این مساله زمان‌بر باشد.»

 

دیروز مدیر برنامه گولچ به باشگاه پرسپولیس رفت اما طاهری و ترکاشوند در محل حاضر نبودند. وی تلفنی به ترکاشوند گفت باشگاه مولداویایی فعلا با پرداخت پول مشکلی ندارد و بهتر است باشگاه پرسپولیس با تعامل فدراسیون زمینه صدور آی تی سی را فراهم کند.

 

برخی معتقدند شاید باشگاه پرسپولیس می خواهد با بلاتکلیف نگه داشتن گولچ یک جای خالی برای رضاییان یا محمدحسین کنعانی زادگان نگه دارد چرا که ممکن است یکی از این دو نفر به پرسپولیس برگردند.

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز