تبلیغات

واکنش جانباز پرسپولیسی به توهین حاج محمدی به وی

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، شب گذشته خبر رسید که محمدامین حاج محمدی هنگام ورودش به زمین بازی به موسی سلامت که در حال تشویق علی دایی بوده، حرف هایی زده که توهین به وی محسوب شده است.

 

مدافع استقلال به این جانباز گفته: «چرا به استادیوم آمده ای؟ مگر بازی پرسپولیس است که به استادیوم آمدی؟» که این موضوع بازتاب های گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت.

 

موسی سلامت در این خصوص در صفحه اجتماعی خود مطلبی را منتشر کرده که البته کمی به علت نوع ادبیاتی که وی به کار می برد کمی خواندن آن سخت است. وی ابتدا از هوادارانش خواست که به حاج محمدی توهین نکنند و سپس از توهین هواداران رقیب به خودش گلایه کرد.

 

متن نوشته موسی سلامت بدین شرح است:

«دوستان یه خواهش، موضوع حاج محمدی رو اینقدر بزرگ نکنید سوءتفاهم شده. مکتب ما و راه ما راه همین شهدای معزز وطنم.

 

من این جوان استقلالی آقای امین حاج محمدی را اگر چیزی گفته می بخشم. شما دیگه فحش ندهید و توهین نکنید. فوتبال ربطی به ناموس و خانواده ندارد کری خوانی آزاد است. فحش و توهین ممنوع من راضی نیستم.

 

سوال کردی چرا رفتم استایوم؛ اول به دستور مستقیم آقای بهروان من را به چمن راه ندادند از طرف جایگاه ویژه بالا رفتم ..

 

دوم من به دعوت یکی از مسئولین باشگاه نفت رفتم و از علی دایی که پرسپولیسی هستند حمایت کردم. آقای نکونام هم از طرف باشگاه نفت مثل من دعوت شدند.

 

از شما می پرسم چرا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز