تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

بمب بزرگ استقلال در راه است؟!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در شرایطی که سپاهانی ها به توافق با احسان حاج صفی برای بازگشت به این تیم امید زیادی دارند و به نظر می رسد که حاج صفی دوباره در اصفهان بازی خواهد کرد اما انگار هنوز استقلال قید این بازیکن ملی پوش را نزده است. پندار توفیقی دبیر هیات مدیره استقلال در تازه ترین صحبتهایش در مورد بازیکنی صحبت کرده که اگر چه اسمی از او نیاورده اما به نظر می رسد که مخاطب او از این صحبتها، حاج صفی باشد.

توفیقی گفته: باشگاه تمام تلاش خودش را کرده پیشنهادات را با بازیکن مد نظر نهایی کرده و منتظر پاسخ ایشان هستیم. اگر معذوریت هایی در رسانه ای کردن مذاکرات داریم دلیل بر کم کاری نیست. وفراموش نکنیم که به پشتوانه هواداران فهیم و اعتبار باشگاه، بازیکنان قابلی در این فصل به تیم اضافه شدند بدون رسانه ای شدن مذاکرات. بعبارتی باشگاه و بازیکن در ارامش و بدور از هیاهو مذاکرات حرفه ای کرده و قرارداد منعقد گردید.به محض نهایی شدن در نهایت احترام اطلاع رسانی خواهد شد.

116

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز