تبلیغات

«کوچه‌نوازان»؛ مهمانان نوروزی مردم در کنسرت‌های برج میلاد شدند

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، شب گذشته اولین کنسرت از مجموعه برنامه‌های موسیقی برج میلاد در سال جدید در حال برگزار شد که حضور مسافران نوروزی در محوطه برج باعث پویایی و شلوغی بیشتر این مجموعه شده بود.

در این بین برگزاری کنسرت گروه چارتار بهانه‌ای شده بود که دو گروه از کودکان کار نوازنده آثاری را اجرا کنند. این برنامه که پیش از اجرای کنسرت گروه چارتار اجرا شد با استقبال مخاطبان روبرو شد.

پیش از این اعلام شده بود که در راستای حمایت از کودکان کار، قبل از اجرای هر گروه موسیقی در برج میلاد، کودکانی که در خیابان‌ها به نوازندگی مشغول هستند با ارزیابی‌های انجام گرفته تحت عنوان کنسرت «کوچه نوازان»، برنامه هایی برای مخاطبان اجرا می‌کنند.

اجرای گروه کوچه نوزان همچنین قرار است در شب های آینده در کنسرت های نوروزی برج میلاد تهران شامل کنسرت پالت امشب، مازیار فلاحی 8 فروردین و دنگ شو در نهم فروردین ماه نیز ادامه داشته باشد.

گروه چارتار در این برنامه با تمرکز بر قطعات آلبوم باران تویی که اولین و موفق‌ترین آلبوم این گروه تاکنون بوده است آثاری را اجرا کردند. 

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز