تبلیغات

رژه ماشین‌های ضدشورش در ساعات باقی مانده به افتتاح المپیک

ماموران نظامی برزیل تدابیر امنیتی شدیدی در اطراف ورزشگاه ماراکانا میزبان مراسم افتتاحیه المپیک ریو ایجاد کرده‌اند.

به گزارش ایسنا از ریو،‌ در فاصله چند ساعت باقی مانده تا آغاز مراسم افتتاحیه المپیک ریو اطراف محل برگزاری مراسم مملو از جمعیت شده و جمعیت زیادی به دنبال حضور در ورزشگاه ماراکانا هستند تا بتوانند از نزدیک افتتاحیه را تماشا کنند. تدابیر امنیتی پلیس ریو بسیار زیاد است و هلیکوپترهای نظامی نیز بارها و بارها از روی جمعیت اطراف ورزشگاه پرواز می‌کنند.

به توجه به حمله‌ای که امروز در ریودوژانیرو اتفاق افتاد تدابیر امنیتی بسیار بیشتر از قبل شده‌است.

بازار بلیت فروشی هم بسیار داغ است و بازار سیاه نیز آغاز شده‌است. با توجه به اینکه مراسم افتتاحیه تا چند ساعت دیگر آغاز می‌شود بسیاری از ورزش دوستان به دنبال تهیه بلیت برای حضور در داخل ورزشگاه هستند.

به نظر می‌آید ارتش با تجهیزات کامل در خیابان‌ها حاضر شده و با استفاده از هلیکوپتر،‌ نفر بر و ماشین‌های ضدشورش و نیروهای کامل در محل برگزاری افتتاحیه مستقر شده‌است تا از اتفاق‌های ناگوار جلوگیری کند.

خبرنگاران از رسانه‌های مختلف از سراسر جهان در بیرون از ورزشگاه حضور دارند و اتفاق‌های مختلف را تحت پوشش خبری قرار می‌دهند.


محدوده فضای امنیتی هم حداکثر در 360 درجه اطراف ورزشگاه وجود دارد و ماموران امنیتی در تمامی خیابان‌های اطراف مستقر شده‌اند.
با اینکه امروز روزی تعطیل در برزیل بود اکثر مردم در زمان انتقال مشعل به نشانه اعتراض در خیابان بودند و به شدت به برگزاری این بازی‌ها انتقاد کردند.

چهار ساعت تا افتتاحیه المپیک ریو باقی مانده اما اشتیاق زیادی از مردم برای حضور در ورزشگاه و مراسم افتتاحیه دیده نمی‌شود.
نکته جالب توجه دیگر این است که هنگام ورود خبرنگاران به ورزشگاه ماموران انتظامی آنها را نیز تفتیش بدنی می‌کردند.

کلیه تجهیزات خبرنگاران چک می‌شود و بازرسی‌های بدنی به دقت انجام می‌شود.

ادامه دارد:

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز