تبلیغات

برگزاری مسابقات بین‌المللی کاراته در اردبیل/ حضور هزار کاراته‌کار

برگزاری مسابقات بین‌المللی کاراته در اردبیل/ حضور هزار کاراته‌کاردبیر فدراسیون کاراته کشور گفت: رقابت های بین‌المللی کاراته آسیا در دو بخش مردان و زنان در استان اردبیل برگزار می‌شود.

محمدعلی مردانی عصر چهارشنبه در نشست خبری رقابت های کاراته بین المللی آسیا در اردبیل افزود: این مسابقات با حضور شش کشور ایران، پاکستان، افغانستان، عراق، جمهوری آذربایجان و نیز کاراته کاران کشور کانادا به عنوان میهمان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری این رقابت ها در دو بخش مردان و زنان یادآور شد: مسابقات آقایان طی روزهای ۲۱ و ۲۲ مردادماه به مدت دو روز و رقابت های بانوان از ۲۳ مرداد تا ۲۵ مرداد به مدت سه روز در سالن رضازاده اردبیل برگزار می شود.

دبیر فدراسیون کاراته کشور با اشاره به حضور بیش از هزار کاراته کار بین المللی در بخش کومیته رقابت ها تصریح کرد: البته علاوه بر کاراته کاران کشورهای آسیایی و نیز کانادا، ۲۱ تیم از استان های کشور نیز در این رقابت ها به روی تاتامی خواهند رفت.

وی در خصوص حضور کاراته کاران کشور کانادا در این رقابت های آسیایی متذکر شد: بنا به درخواست این کشور و با توجه به قوانینی که در این زمینه وجود دارد، با حضور ورزشکاران کانادایی به عنوان میهمان در این دور موافقت شد.

مردانی با تاکید بر ضرورت نظارت و اجرای قوانین داوری در این رقابت ها تاکید کرد که اگر داوری ها در این رقابت ها مطلوب اجرا شود مقرر شده در دوره های بعدی تعداد کشورها به ۱۰ مورد افزایش یابد.

 

به گفته وی در این زمینه و پیش از برگزاری رقابت ها در اردبیل، کلاس ارتقا و استاژ داوری کاراته برای ۲۵ داور حاضر در این دوره برگزار شده است.

#1varzesh #فدراسیون_کاراته #کاراته #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز