تبلیغات

استخدام چند ردیف شغلی در شرکت مارلیک دربندر انزلی

شرکت مارلیک (تجارت الکترونیک مارلیک) به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک که فعالیت تخصصی خود را از سال ۱۳۹۱ در این زمینه، آغاز نموده است، در نظر دارد به منظور تکمیل کادر اداری و فنی در دفاتر خود واقع در منطقه آزاد بندر انزلی، پارک علم و فناوری و دفتر مرکزی ، در حوزه استان گیلان، جذب نیرو نماید.
واجدین شرایط، با مدرک کاردانی و بالاتر و سابقه شغلی مرتبط با موضوع کاری شرکت می توانند رزومه کاری خود را برای ما ارسال نمایند. در صورت عدم وجود سابقه شغلی، متقاضیان می توانند پس از سپری نمودن دوره های کارآموزی، به شرط کارآمدی و توانایی کاری، جذب و در شرکت فعالیت نمایند.

عنوان شغلی و شرایط احرازاپراتور سیستمکارشناس تولید محتوابرنامه نویس و توسعه وب مبتنی بر زبان برنامه نویسی PHPبرنامه نویس و توسعه دهنده اپلیکیشن های تلفن همراه و برنامه های چند پلتفرمیبرنامه نویس و توسعه دهنده وب مبتنی بر چهار چوب Microsoft .Net Framework

توجّه:

استخدام به شکل تمام وقت و پاره وقت امکان پذیر است.با توجه به استقرار دفاتر این شرکت در حوزه استان گیلان، اولویت استخدام با افراد ساکن گیلان، بخصوص بندر انزلی خواهد بود.

متقاضیان می توانند روزمه خود را از طریق سامانه ذیل برای ما ارسال نمایند. پس از بررسی رزومه ها، در صورت نیاز، برای مصاحبه حضوری، هماهنگ می گردد.

جهت تکمیل فرم همکاری اینجا کلیک کنید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز