تبلیغات

واکنش لیلا رجبی به توهین زشت یک کارشناس: برای او متاسفم

واکنش-لیلا-رجبی-به-توهین-زشت-یک-کارشناس-برای-او-متاسفم

وبسایت رسمی برنامه نود - نماینده پرتاب وزنه ایران در المپیک، به توهین زشت یک کارشناس تلویزیونی پاسخ داد.

به گزارش سایت نود، احسان مهاجر شجاعی در برنامه شبکه ورزش و در جریان پخش زنده رقابت‌ رجبی در المپیک با عباراتی عجیب و زشت او را بی‌غیرت و بی‌تفاوت خطاب کرد.  رجبی در واکنش به این توهین گفت: شنیدم که احسان مهاجر شجاعی در یک برنامه تلویزیونی و جلوی چشم ٧٠ میلیون ایرانی، مرا متهم به بی غیرتی کرده است در حالیکه من در این ٨ سالی که در ایران هستم، افتخارات بیشتری نسبت به احسان مهاجر کسب کرده ام.
همیشه تلاش کرده ام که پرچم ایران را بالا ببرم؛ چه با مربی، چه بی مربی. چه با امکانات، یا بی امکانات.
نایب قهرمان بازی‌های آسیایی گفت: خود احسان، در المپیک٢٠٠٨ پکن، پنجاهم شد، آیا فکر می کند با این نتیجه خودش خم بی غیرت است که حالا در مورد من اینطور حرف می زند؟ او اگر به خودش بی غیرت نمی گوید پس چطور می تواند جلوی تمام مردم به من توهین کند؟ گفتن بی غیرت به کسی، توهین بزرگی است و من از این بابت برای ایشان خیلی متاسفم.  چون من همیشه ایران را کشور خودم دانسته ام و کم نگذاشته ام.
رجبی گفت: احسان مهاجر شجاعی اگر امروز حرفی می زند به خاطر مشکلی است که با کیهانی دارد در حالیکه نباید این مشکل را به ورزشکاران بکشاند. من فکر نمی کنم مشکل کیهانی به بچه ها ربط داشته باشد.

پیمان رجبی همسر و مربی رجبی هم به این اظهارات واکنش نشان داد.

39046

اختصاصی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز