تبلیغات

رتبه سه کنکور علوم تجربی: برخی از مشاوره‌ها و کلاس‌های کنکور سراب است/حداقل روزی 7 ساعت درس می‌خواندم

سهیل محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، در تشریح علل موفقیتش اظهار داشت: هیچ موفقیتی بدون حمایت خداوند به دست نمی‌آید و دانش‌آموزان باید هدفی را برای خود در نظر بگیرند و متناسب با آن برنامه‌ریزی و تلاش کنند.

وی با بیان اینکه برخی از مشاوره‌ها و  کلاس‌های کنکور سراب است، گفت: دانش‌آموزان نباید فریب این عده را بخورند و با اتکا به توان خود و دور کردن گوشی تلفن یا هر وسیله‌ای که منجر به عدم تمرکز آنها می‌شود، برای رسیدن به هدف خود تلاش کنند.

محمدی با بیان اینکه تنها در زمان پیش دانشگاهی در سه کلاس فیزیک، ریاضی و عربی به طور خصوصی شرکت کردم، افزود: از تابستان سال پیش دانشگاهی برای کنکور درس می‌خواندم و در روزهای تعطیل 13 ساعت و در روزهای دیگر 7 ساعت مطالعه می‌کردم.

رتبه سه کنکور تجربی خاطرنشان کرد: رشته پزشکی دانشگاه تهران را برای ادامه تحصیل در نظر دارم و به خاطر علاقه خانواده‌ام ایران را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنم.

وی درباره استفاده از فضای مجازی در ایام کنکور گفت: تا شب کنکور با دوستانم از طریق تلگرام نکات درسی را با هم مرور می‌کردیم و به نظرم اگر از این فضاها درست استفاده شود، نتیجه خوبی دارد.

محمدی درباره زمانی که نتیجه کنکور اعلام شده بود، افزود: از طریق یکی از دوستانم مطلع شدم که رتبه 3 را کسب کردند و خانواده‌ام از این نتیجه خیلی خوشحال شدند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز