تبلیغات

تهدید مسلمانان توسط هندوهای شمشیر به دست +تصاویر

وضعیت در ایالت اوتارپرادش هند به شدت وخیم شده چون هندوهای افراطی قدرت بیشتری یافته و به طور علنی مسلمانان و کسب و کار آنها را تهدید می کنند.

به گزارش رویترز، به تازگی یک سیاستمدار و راهب هندو به نام «یوگی آدیت یانات» در ایالت اوتارپرادش بعنوان سروزیر انتخاب شده است. او که سابقه لفاظی علیه مسلمانان و افراطی گری در کارنامه خود دارد گروهی به نام جوانان هندو به راه انداخته که در خیابان ها جولان داده و قمه به دست مسلمانان را آزار می دهند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از شفقنا، این سروزیر افراطی دستور داده همه قصابی ها- که توسط مسلمانان اداره می شوند- تعطیل شوند. علت این کار نیز توقف کشتار گاو بعنوان یک حیوان مقدس برای هندوها است. این موضوع باعث تنش و ناراحتی در میان مسلمانان شده و آنها را مستاصل کرده است. این همه ماجرا نیست چرا که گروه افراطی جوانان هندو به خود اجازه می دهند در خیابان ها گشت زنی کرده و به هر بهانه از جمله صحبت یک جوان مسلمان با دختران هندو، آنها را دستگیر و اذیت کنند.

اوتارپرادش ۲۲۰ میلیون نفر جمعیت دارد که یک پنجم آنها مسلمان هستند. مسلمانان عموماً در شهر لکنو زندگی می کنند. حالا کسی بر این ایالت میلیونی حکمرانی می کند که همه دستوراتش افراط گرایانه است. بیم آن می رود اوتارپرادش باز هم از پس دهه ها، درگیر جنگ خونین نژادی شود. هندوها مسلمانان را متهم می کنند دختران آنها را فریب داده و برای ازدواج، مسلمانشان می کنند.

هندوها در لکنو می گویند «خون ها باید شسته شده و مسلمانان نیز طعم درد را بچشند». حالا همه در هندی که افتخار خود را سکولاریسم می داند به شعارهای نخست وزیر «مودی» فکر می کنند که چگونه شعار «اول هندی» را به «اول هندو» تبدیل کرده است.

۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۴۹کد خبر: 188834

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز