تبلیغات

همجنس‌بازی به سبک شبکه صدای آمریکا! +فیلم

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیـوز، شبکه صدای آمریکا اخیرا در یکی از برنامه های خود، به صورت رسمی به ترویج همجنس گرایی پرداخت.

 

مجریان یکی از برنامه های این شبکه آمریکایی فارسی زبان به تحلیل و بررسی فیلمی پرداختند که درباره رابطه خارج از عرف و همجنس گرایانه دو زن جوان می پرداخت.

 

کارشناس این برنامه شبکه صدای آمریکا که با اشتیاق خاصی درباره این فیلم صحبت می کرد، گفت : "این فیلم جایزه بهترین فیلم را در جشنواره فیلم کن گرفته است، فیلمی که همه می دانند دقایق زیادی را به نمایش بی پروای معاشقه همجنس گرایانه دو زن جوان تمرکز می دهد"

 

وی همچنین در ادامه می افزاید : "این فیلم عشق را به صورت خام و صادقانه و با بازی های قدرتمندانه و تصاویر فاخر و زیبا نشان می دهد"

 

گفتنی است این اولین باری نیست که شبکه صدای آمریکا به ترویج روابط خارج از عرف و قاعده، آن هم از نوع همجنس گرایی می پردازد. به نظر می رسد این شبکه ماهواره ای در تلاش است با پخش گزارشات و مستندهای این چنینی قبح عمل خارج از عرف و انسانیت همجنس گرایی را در میان جامعه و خانواده های ایرانی از بین ببرد تا سبک زندگی مورد نظر خود را در ایران اسلامی ایجاد کند.

 

دانلود فیلم

 

222

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز