تبلیغات

دو جوان کثیف به زور مرا داخل خودرو کردند / آنها وحشیانه اذیت وآزارم کردم +عکس

به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"، فرمانده انتظامی مشهد در تشریح این پرونده گفت: از چندی قبل گزارش هایی مبنی بر سرقت های به عنف و شرارت های خیابانی توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس به فوریت های پلیسی 110 اعلام شد.

سرهنگ محمد بوستانی افزود: تیم های دایره آگاهی کلانتری التیمور در پی گیری این پرونده و با تحقیقات گسترده میدانی، دو تن از عاملان این اقدام های مجرمانه را شناسایی و تحت تعقیب قرار داد.


وی تصریح کرد: بررسی های علمی در این پرونده حاکی از آن بود که متهمان در آخرین اقدام مجرمانه خود، زن جوانی را با توسل به زور و تهدید سوار خودروی پژو پارس خود کرده و او را مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت قرار داده اند.


فرمانده انتظامی مشهد خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع ، پی گیری پرونده با شتاب بیشتری دنبال شد و ماموران کلانتری التیمور عامل اصلی این شرارت های خیابانی را با ردزنی های گسترده دستگیر کردند.


وی خاطر نشان کرد: در مرحله دوم این عملیات، متهم دیگر پرونده که راننده خودروی پژو پارس بود در یکی از خیابان های منطقه و در حال پرسه زنی دستگیر شد.


سرهنگ محمد بوستانی با اشاره به این مطلب که جستجوهای پلیسی برای دستگیری همدست فراری متهمان و همچنین کشف دیگر اقدام های مجرمانه آنان ادامه دارد گفت: پلیس مشهد با همکاری آگاهانه شهروندان فرصت جولان و عربده کشی و شرارت به افرادی که بخواهند نظم و امنیت را خدشه دار کنند نخواهد داد و در این رابطه دستگاه قضایی نیز با حمایت از پلیس، برخورد قانونی و قاطعانه با این افراد خواهد داشت.

خراسان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز