تبلیغات

پرچم کرواسی روی سکوی قهرمانی لیگ ایران

کد خبر: ۵۱۶۹۱۵

۱۰۹۳  بازدید

دروازه کروات تیم پرسپولیس با پرچم کشورش روی سکوی قهرمانی حضور یافت اما در هنگام بالابردن جام خبری از این پرچم نبود.

ورزش سه: دروازه کروات تیم پرسپولیس با پرچم کشورش روی سکوی قهرمانی حضور یافت اما در هنگام بالابردن جام خبری از این پرچم نبود.

معمولا در همه جای دنیا اینطور است که بازیکنان خارجی تیم های باشگاهی وقتی به عنوان قهرمانی دست پیدا می‌کنند، با پرچم کشور خودشان روی سکو حاضر می شوند  وهیچ مخالفتی با این موضوع وجود ندارد.

پرچم کرواسی روی سکوی قهرمانی لیگ ایران

روز گذشته بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس با پرچم کرواسی روی سکوی قهرمانی حضور پیدا کرد و با جام عکس گرفت. او تا زمان تکمیل حضور پرسپولیسی ها روی سکو این پرچم را روی دوش خود داشت اما با شروع رسمی مراسم و در هنگام بالا بردن جام پرچم را کنار گذاشت تا تعجب برخی حاضران را برانگیزد.

این در حالی است که انجام چنین کاری توسط بازیکنان خارجی در فوتبال دنیا هیچ مشکل خاصی ندارد و حتی چندین سال پیش وقتی العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان قهرمانی رسید، فرهاد مجیدی بازیکن ایرانی این تیم با پرچم کشورمان روی سکوی قهرمانی رفت و هیچ کس مخالفتی با این موضوع انجام نداد.

پرچم کرواسی روی سکوی قهرمانی لیگ ایران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز