تبلیغات

مرکز جامع تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی مداخله‌ای افتتاح شد

مرکز جامع تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی مداخله‌ای نگین امروز با حضور واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار مازندران افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، سعید امیری مدیرعامل مرکز جامع تصویر برداری پزشکی و رادیولوژی مداخله‌ای نگین در مراسم افتتاح این مجتمع با حضور وزیر ارتباطات و استاندار مازندران، اظهار کرد:  در این مجتمع دستگاه سی تی اسکن مولتی اسلایس، دستگاه سونوگرافی بر اساس نورآوری تکنولوژی، درخشندگی و معماری سیستم با ویژگی های خودکار و از  پیشرفته‌ترین دستگاه ام. آر. آی. 1.5 تسلای برای خدمت رسانی به مردم به کار گرفته شده است.

وی افزود: کلینیک اقدامات نیمه تهاجمی اینترونشن  یکی از شاخه های تخصصی رادیولوژی است که به کمک دستگاه های پیشرفته تشخیص و درمان بسیاری از بیماری‌هایی که در گذشته نیاز به جراحی های وسیع بود اکنون با کمک این تکنیک و بدون جراحی درمان می شوند.

مدیر عامل مرکز جامع تصویر برداری پزشکی و رادیولوژی مداخله‌ای نگین، تصریح کرد: کاهش خونریزی، میزان عفونت، زمان بستری، ریسک عمل و درد از مزایای اقدامات اینترونشنال است.

وی این خدمت را هدیه‌ای برای مردم ساری دانست و افزود: مایه افتخار است که در هفته دولت تدبیری و امید این مجتمع افتتاح شد.

امیری اظهار کرد: 40 میلیارد تومان برای راه اندازی و خریداری تجهیزات این مرکز هزینه شده و از سوی همکاران تلاش شبانه روزی برای راه اندازی این پروزه انجام شد.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز