تبلیغات

"مهدی طارمی" و یک ماموریت دش

  به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، مهدی طارمی تا اینجای اين فصل 12 گل به استقلال صنعتي، سپاهان، فولاد(دو گل)، سايپا، صبا، استقلال اهواز، راه آهن( دو گل)، پديده، استقلال صنعتي و فولاد زده اما در هفت بازي برابر ذوب آهن، تراکتورسازي، سياه جامگان، استقلال، سپاهان، ذوب آهن و تراکتورسازي گل نزده است.

چطور گل زده؟

1- در دقيقه 87 بازي با استقلال صنعتي از زاويه بسته سمت چپ وارد دروازه خسوس کرد.

2- در دقيقه 13 بازي با سپاهان و نفوذ به محوطه جريمه و دريبل دو مدافع سپاهان در حالت تک به تک به ثمر رساند.

3- طارمي در دقيقه 51 بازي با فولاد، پس از چند رفت و برگشت در محوطه شش قدم صاحب توپ شد و با يک ضربه دقيق دروازه فولاد را باز کرد

4- در دقيقه 57 بازي با فولاد هم ضربه او ابتدا به تير دروازه خورد و در ادامه خود طارمي توپ برگشتي را به گل دوم خودش و پرسپوليس تبديل کرد.

5- اين مهاجم سرخپوشان گل پنجم خود را در دقيقه 91 از روي نقطه پنالتي وارد دروازه سايپا کرد.

6- در دقيقه 85 بازي با صبا و روي ارسال ضربه ايستگاهي مسلمان و با ضربه سر به ثمر رساند.

7- در دقيقه 20 بازي با استقلال اهواز و پس از اينکه کريمي دروازه بان اهوازي ها ضربه اميد عاليشاه را به طور ناقص دفع کرد،با استفاده از توپ برگشتي و دروازه خالي گل هفتم خود را به ثمر رساند.

8- در دقيقه 24 بازي با راه‌آهن در داخل محوطه جريمه اين تيم صاحب توپ شد و با يک شوت زميني و دقيق دروازه را باز کرد.

9- طارمي در دقيقه 40 بازي با راه‌آهن هم شروع کننده يک حرکت تهاجمي زيبا بود و توپ را به نوراللهي رساند و او هم با يک پاس پشت پا در محوطه جريمه توپ را به عاليشاه رساند و بعد توپ به مهدي طارمي رسيد که او هم با يک شوت دقيق گل دوم خودش و پرسپوليس را به ثمر رساند.

10- در دقيقه 67 بازي با پديده، توپي را که در پشت خط دفاع پديده به او رسيد را با يک ضربه سر وارد دروازه کرد.

11-در دقيقه 49بازي با استقلال صنعتي،بازيکنان پرسپوليس روي يک ضد حمله، مهدي طارمي را صاحب توپ کردند و طارمي با تصميم فوق‌العاده کمک‌داور و فرار از تله آفسايد با خسوس تک به تک شد و با يک ضربه محکم و ديدني دومين گل پرسپوليس را به ثمر رساند.

12- در دقيقه 13بازي با فولاد روي ارسال دقيق محمد انصاري از سمت چپ و با يک ضربه سر گل اول پرسپوليس را به ثمر رساند.

چقدر باید گل بزند؟

حالا پرسپوليس هشت بازي ديگر در پيش دارد و طارمي براي رسيدن به هدف خود (یعنی زدن 24 گل به یاد هادی نوروزی)  به غير از اينکه بايد تلاش کند تا محروميت ديگري نصيبش نشود، به طور ميانگين 5/1 گل در هر مسابقه به ثمر برساند. اين در شرايطي است که اين مهاجم بوشهري در اين فصل تنها در بازي هفته پنجم مقابل فولاد و بازي هفته پانزدهم برابر راه‌آهن موفق به زدن دو گل در يک بازي شده و هت تريک هم نکرده است./بانک ورزش/110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز