تبلیغات

رئیس بیمارستان سینای خوزستان بعد از مرگ ۵ بیمار دیالیزی تغییر کرد

به گزارش خبرنگار مهر، سه شنبه ۵ مرداد ماه، پنج نفر از بیماران دیالیزی بیمارستان سینای شهرستان کارون با علائم عفونت روده‌ای شامل تب، تهوع، استفراغ، اسهال و بعضاً اسهال خونی به اورژانس بیمارستان سینا در شهرستان کاورن مراجعه می‌کنند و پس از آن در سه روز متوالی سه نفر فوت کردند.

هر چند فعالان اجتماعی استان خوزستان در همان زمان خواستار تعیین فوری و بدون ابهام علت فوت بیماران و برخورد با عوامل مقصر در این حادثه شدند با این وجود هنوز علت اصلی فوت این بیماران به صورت مشخص بیان نشده است ولی روز چهارشنبه خبر رسید که رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز دست به قلم شده و رئیس بیمارستان سینای کارون را برکنار کرد.

اسماعیل ایدنی در حکمی ضمن تشکر از زحمات دکتر حسینی نژاد در طول مدت تصدی گری ریاست بیمارستان سینا، دکتر یوسف خلیف پور  را به عنوان سرپرست بیمارستان سینای شهرستان کارون منصوب کرد هر چند 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در آخرین اظهار نظر در خصوص مرگ پنج بیمار دیالیزی بیمارستان سینای شهرستان کارون اظهار کرد: با قطعیت می توان گفت عامل بیماری منجر به فوت این بیماران باکتری روده ای «ایی کولای» بوده است که از طریق دهان و دستگاه گوارش منتقل می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، بیمارستان سینا در شهرستان کارون ابتدای جاده اهواز- آبادان در منطقه کوت عبدالله واقع شده است. این بیمارستان از سال ۱۳۴۷ برای بیمارستان ریوی و مرکز نگهداری مسلولین تأسیس شد. بیمارستان سینا هم اکنون دارای بخشهای داخلی، اطفال، جراحی، زنان و زایمان، عفونی، دیالیز، ICU، CCU، اعصاب و روان زنان و مردان، اتاق عمل جنرال و درمانگاه ترک اعتیاد است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز