تبلیغات

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران: بازداشت نشدم، توضیح دادم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار بخش کشاورزی خبرگزاری تسنیم، در خصوص مباحثی که درباره بازداشت وی به دلیل قاچاق کالا مطرح شده است اظهار کرد: بنده بازداشت نشده ام بلکه برای پاسخگویی به پارهای از سوالات در کنار سایر مسئولان در رابطه با موضوع واردات میوه برای تامین بازار شب عید توسط مراجع قضایی احضار شدم.

علی اشرف منصوری افزود: محموله های میوه مربوطه برای تامین نیاز شب عید در سال 93 و با دستور مستقیم وزیر جهاد کشاورزی توسط تعاون روستایی وارد شده است و منع قانونی در این ارتباط وجود نداشته است.

وی تاکید کرد: با ارائه توضیحات بنده ابهامات موجود در این زمینه برطرف شد.

منصوری اظهار کرد: در سال 93 با دستور مستقیم وزیر جهاد کشاورزی برای تامین نیاز مردم در شب عید توسط تعاون روستایی واردات مرکبات از بازاچه های کرمانشاه خریداری شد.

وی افزود: این واردات به طور مستقیم توسط اتحادیه های تعاونی روستایی خریدای شد و وزیر هم طبق قانون افزایش بهره وری و انتزاع اجازه این کار را دارد تا در مواقع ضروری اجازه واردات دهد .

منصوری خاطر نشان کرد: واردات انجام شده در چهار چوب قانون بوده و تنها شامل محصول پرتقال بوده است.

وی درخصوص بازداشت خود گفت: دستگاه قضا در این ارتباط از بنده و کسانی که مرتبط با این قضیه بوده اند سوال کرده است و مشکلی نیز وجود ندارد.

منصوری تصریح کرد: من بازداشت نشده بودم و تنها به دستگاه قضا احضار شده و پاسخ های لازم را ارائه دادم.

وی گفت: با توجه به اینکه واردات توسط تعاون روستایی انجام شده است بنده اطلاعی در خصوص حجم واردات پرتقال انجام شده ندارم.

انتهای پیام//

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز