تبلیغات

واکنش کامران نجف زاده به املاک نجومی اش+اینستاپست

کامران نجف زاده در صفحه اینستاگرام خود به حواشی چند روز اخیر پاسخ داد.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کامران نجف زاده در صفحه اینستاگرام خود به برخی حواشی چند روز اخیر  که در برخی رسانه ها در مورد وی منتشر شده، واکنش نشان داد. وی در آخرین پست خود نوشت: "ماه پشت إبر نمي ماند بعد از بيست سال خبرنگاري مستاجرم.نه اينكه وضعم بد باشد نه الحمدلله... فقط ادعاي پاكدستي هم ندارم كه ما خاطرات خوبي از بسياري از اينهايي كه ادعا و شعار پاكدستي داشتند نداريم.
اما كسي به ما خانه اي تحويل نداده و زمینی را هم از مردم نخورده ایم گرچه زمین خورده همین مردمیم..من خانه اي ندارم و نداشته ام چه برسد به اينكه نجومي باشد!
اصلا هر كجا هر خانه اي به نام من يا براي من بود عكسش را بزنيد و منتشر كنيد و من كليدش را تقديم كنم .
البته سه چهار سال پيش ما هم به شرط فاقد مسكن بودن رسما به تعاوني اي به اميد رسيدن به آپارتماني پنجاه يا نهايتا شصت متري معرفي شديم .با شرايط تمام تعاوني ها و همه ما كلي پول داديم و كلي قسط مانده و هنوزاحتمالا كلنگش را هم نزده باشند. 
بگذريم ...حالا دعواي سياسي داريد دم انتخاباتي بزنيدهيچ مشكلي نيست ولي يك كمي تحقيق كنيد و ماجرا را كامل و همانطور كه هست توضيح دهيد .تيزي كشيدن هم اصولي دارد.چون ناخواسته اينجوري در حق من محبت مي كنيد اما صرفا جهت اطلاع عرض كنم 
ماه پشت ابرنمي ماند.
پي نوشت:شرمنده شما مردمم ؛كه صبورانه و با محبتي بي نظير اين چند روز را صبوري كرديد تا ماجرا روشن شود."
کامران نجف زاده

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز