تبلیغات

امداد رسانی هلال احمر به 11 هزار نفر در طوفان اخیر

حوادث؛

امداد رسانی هلال احمر به 11 هزار نفر در طوفان اخیر

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمربا اعلام گزارش سیل و آبگرفتگی و طوفان در سه استان، گفت: امداد گران به 11 هزار و 657 نفر که متاثر از سیلاب بودند،‌ امداد رسانی کردند.

به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز" به نقل از جمعیت هلال احمر؛ ناصر چرخساز با اشاره به وقوع سیل و آبگرفتگی از 12 تا 14 شهریور در20 شهرستان استان های مازندران، گلستان و سمنان، افزود: براین اساس به 11 هزار و 657تن از هموطنان با به کارگیری 83 تیم عملیاتی شامل 316 امداگر و نجاتگر خدمات لازم ارائه شد.

وی با اشاره به انتقال 51 مصدوم (انتقال 3 مصدوم از سوی هلال احمر) به مراکز درمانی، اظهارکرد: به علاوه چهار تن نیز به مناطق امن منتقل شده و 57 واحد مسکونی با 26 دستگاه موتورپمپ و لجن کش، از آب تخلیه شد.

رئیس سازمان امداد و نجات همچنین با اعلام امداد رسانی در152 شهر و روستای مناطق تحت تاثیر سیل و طوفان، افزود: به علاوه 4 دستگاه خودرو از مسیر سیلاب رهاسازی شده است و امدادرسانی ها همچنان در استان مازندران ادامه دارد.

میزان

110

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز