تبلیغات

جمهوری اسلامی نفوذ کم‌نظیری در منطقه دارد/ آمریکا و رژیم صیهونیستی دنبال افت جایگاه ایران هستند

به گزارش گروه پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل امروز (دوشنبه 15 شهریور ماه) در نشست مجمع مدیران منابع انسانی قوای سه گانه گفت: جمهوری اسلامی ایران در تحولات 5 الی 6 سال اخیر در منطقه دارای نفوذ کم‌نظیری است و این نفوذ در عرصه‌های مختلف برای ما تولید قدرت کرده است.

وی افزود: گفتمان انقلاب اسلامی از موضوعاتی است که برای کشور تولید قدرت کرده است و زمانی که بیرون از مرزها به آن توجه می‌کنیم متوجه نفوذ سازنده این گفتمان و تأثیر  قوی آن بر امنیت منطقه و ایران خواهیم شد.

امیرعبداللهیان با بیان اینکه گفتمان ما در حمایت از فلسطین گفتمانی حقیقی و توأم با اقتدار در حوزه عمل بود، تأکید کرد: با اینکه جمهوری اسلامی ایران با نگاه ارزشی دفاع از مستضعفان را دنبال کرد، رژیم صهیونیستی را به انزوا کشاند درحالی‌که تل آویو اقدامات تهدید آمیزی را در منطقه دنبال می‌کرد.

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل خاطرنشان کرد: از نظر محور امریکا و رژیم صیهونیستی جایگاه جمهوری اسلامی ایران باید در منطقه افت کند و اینکه ایران در منطقه برآمده است برای آنها موضوع قابل قبولی نیست همچنین اینکه جمهوری اسلامی ایران از نفوذ خود تولید ثروت کرد و با این قدرت توانست در مذاکرات هسته‌ای صرف نظر از شیطنت و بدعهدی‌های قابل پیش‌بینی امریکا امتیازاتی بگیرد.

وی به نفوذ دستاوردهای دفاعی کشور اشاره کرد و گفت: تمرکز مقام معظم رهبری در بحث تولید علم، تقویت بنیه دفاعی، تقویت بنیه اقتصادی و افزایش جمعیت به عنوان موضوعی مهم در عناصر ملموس قدرت، بروز یافته که مجموعه این موارد برای ما می‌تواند تولید مضاعف قدرت را در راستای تقویت جهان اسلامی و تضمین امنیت منطقه و حفظ حداکثری امنیت ملی کشور در پی داشته باشد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز