تبلیغات

مشروح گفتگوی جالب عادل فردوسی‌پور با علی بداوی و سیدمحمد علوی

وبسایت رسمی برنامه نود - دو بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران مهمان برنامه نود این هفته بودند.

 به گزارش وبسایت نود ، فردوسی‌پور در این برنامه چند شایعه جالب توجه كه همیشه درباره بداوی مطرح می‌شود را از او پرسید. اولین موضوع این بود كه فردوسی‌پور پرسید آیا واقعیت دارد كه گفته بودی من پول درآورده‌ام و دیگر نمی‌خواهم فوتبال بازی كنم؟ بداوی در پاسخ به این مسئله گفت: این ها همه شایعه است. من از بچگی فوتبالی بودم. علاقه داشتم به فوتبال. من ذاتا فوتبالی هستم. من فوتبال را نگذاشتم كنار. غیر فوتبالی‌ها باعث شدند من كنار بروم و در ادامه صحبت هایش به انتقاد از مقامات فوتبالی و چند بازیکن فوتبال پرداخت که عادل فردوسی پور اعلام کرد که این انتقادات بهتر است که در حضور این افراد صورت بگیرد نه رسانه ملی در شرایطی که آنها نمی توانند از خود دفاعی بکنند.

علوی در ادامه این صحبت ها گفت: اسم ماها فراموش شده است. از نظر مالی مشكلی نداریم. اما كنار بزرگ ترین مربیان ایران و آسیا كار كرده‌ایم. این تجربه را كسب كرده‌ایم و الان در این سن 35 سالگی باید از این تجربه استفاده بشود.

علوی درمورد اینكه چرا فوتبال را كنار گذاشت گفت: می‌خواستم شان خودم را حفظ كنم. زمانی كه رفتم پرسپولیس، یك حالت غرور به من دست داد. فكر می‌كردم فقط كریم باقری و علی كریمی از من بهتر هستند.

علوی درباره كار با برانكو هم گفت: مربی مثل برانكو ندیده ام. فوق العاده است. پروفسور است.

عادل صحنه اخراج علوی در بازی ایران و چین را منتشر كرد كه علوی در توضیح این صحنه گفت: كمك داور چهارم اماراتی بود. من به زبان عربی گفتم خدا پدر و مادرت را نیامرزد. كریمی در آن صحنه دریبل كرد كه او را زدند. او هم در جا به من كارت قرمز داد.

عادل فردوسی پور از بداوی درباره دعوای معروف او با رحمان رضایی سوال پرسید كه بداوی گفت: از رحمان رضایی و خانواده محترم ایشان و مردم خوب كشورمان معذرت خواهی می كنم. اگر تصویر آن درگیری را پخش كنید بهتر است كه مردم ببینند. فروارد حریف خوب بود و اذیت كرد رحمان را. من مقصر نیستم ، او باید یار مستقیم خودش را میگرفت و آن بازیکنان یار من نبود اما رحمان بلند شد و سر من داد زد. اما من معذرت خواهی می كنم. وقتی برمی گشتیم، در هواپیما روزنامه ها را جمع كردم و گفتم زشت است كه همسر رضایی ببیند من او را زده ام.

عادل از او درباره این پرسید كه به فولاد پیشنهاد 10 میلیونی داده، آن هم در شرایطی كه فولاد قصد داشته به او 12 میلیون تومان بدهد. اما بداوی گفت: شوخی می كنند به این صورت که می گوییند نیست.

بداوی درباره این شایعه كه می گفتند او وارد كار لودر شده هم گفت: نه بابا این خبرها را از كجا می‌آوری؟ ما كلا كارمان ساخت و ساز در اهواز است.

 

 برای مشاهده کامل این گفتگو روی لینک زیر کلیک کنید.

2020

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز