تبلیغات

واکنش حزب‌الله به انفجارهای سوریه و افغانستان

حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای انفجارهای تروریستی اخیر در مناطق مختلف سوریه و پایتخت افغانستان را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، حزب‌الله لبنان در واکنش به انفجارهای تروریستی اخیر در مناطق مختلف سوریه و پایتخت افغانستان اعلام کرد: اقدام‌های تروریست‌ها ضرورت اقدام سریع و پیوسته برای از بین بردن آنها و جلوگیری از اجرای نقشه‌های تروریستی را که از حمایت قدرت‌های بین‌المللی و منطقه‌ای برخوردار است، ثابت کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، پیش از این، اسماعیل کاووسی، سخنگوی وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد که در دو انفجار انتحاری پی‌ در پی در نزدیکی وزارت دفاع افغانستان در کابل دست کم ۲۴ نفر کشته و حدود ۹۰ نفر زخمی شده‌اند.

محمد رادمنش، معاون سخنگوی دفاع افغانستان گفت که شماری از قربانیان این دو انفجار نظامیان و برخی دیگر غیرنظامی هستند. او افزود که یک ژنرال دو ستاره وزارت دفاع افغانستان در میان کشته شدگان است. معاون سخنگوی وزارت دفاع افغانستان گفته که دو انفجار انتحاری متوالی در نزدیکی ورودی ساختمان اصلی این وزارتخانه روی داده است.

در همین حال، منابع سوری از انفجارهای همزمان طی روز دوشنبه در چهار استان مختلف سوریه خبر دادند. داعش مسئولیت این انفجارها را بر عهده گرفته است.

شبکه المیادین به نقل از رسانه‌های دولتی سوریه اعلام کرد، آمار کشته‌های انفجارهای مناطق مختلف سوریه به ۴۳ تن رسیده است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز