تبلیغات

آزار و اذیت وحشیانه زن جوان توسط کارگر افغان در اتاقک سرایداری

به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"،  رسیدگی به این پرونده دی ماه سال 93 همزمان با شکایت مرد جوان در پلیس آگاهی ورامین آغاز شد. مرد جوان به نام مراد در شکایتش به ماموران پلیس گفت: در یکی از ویلاهای  ورامین سرایدار هستم و صبح ها برای کار به باغ می روم.عصر دیروز وقتی به خانه آمدم متوجه کبودی صورت همسرم شدم، از سهیلا علت موضوع را جویا شدم که او ادعا کرد یک کارگر افغان پس ازضرب و شتم او را مورد  آزار و اذیت قرار داده است.

در ادامه زن جوان با تایید حرف های همسرش گفت: مشغول کار در اتاقک سرایداری بودم که پسر جوان از روی دیوار به داخل ویلا پرید و پس از کتک زدنم در حالی که التماس می کردم جلوی نوزاد 7 ماهه ام  کاری با من نداشته باشد،مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

پس از این شکایت ماموران توانستند پسر افغان را که سرایدار یک باغ در همان حوالی بود شناسایی و دستگیر کنند. در تحقیقات اولیه کارگر افغان به جرمش اعتراف کرد.

صبح امروز جلسه محاکمه عامل اذیت و آزار زن سرایدار در شعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی حسین اصغرزاده برگزار شد.

متهم در جلسه دادگاه تمامی اتهاماتش را انکار کرد و گفت: من زن سرایدار را مورد آزار و اذیت قرار نداده ام.در ادامه پس از دفاعیات متهم و وکیل مدافعش، قضات دادگاه برای صدور رای وارد شور شدند.

میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز