تبلیغات

بازیکن تحمیلی جدید در پرسپولیس؛ برانکو از جذب او خبر نداشت!

کرم لاچعب با نظر مسئولان باشگاه سرخپوش شد؛

بازیکن تحمیلی جدید در پرسپولیس؛ برانکو از جذب او خبر نداشت!

کاپیتان تیم ملی جوانان در حالی به عضویت تیم پرسپولیس در آمد که سرمربی کروات باز هم از جذب این بازیکن بی خبر بوده است!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، از سال گذشته بازیکنان زیادی بوده اند که به پرسپولیس آمده اند. بازیکنانی که برانکو ایوانکوویچ علاقه ای به جذب آنها نداشته است اما مدیریت باشگاه با نظر خودش این بازیکنان را به عضویت پرسپولیس در آورده است.

 

این در حالی است که چند روز پیش خبر رسید رضا کرم لاچعب کاپیتان تیم ملی جوانان به عضویت پرسپولیس در آمده است در حالی که برانکو درخواستی برای جذب این بازیکن نداشته است!

 

بر اساس اخبار رسیده این بازیکن با نظر مستقیم مدیران باشگاه جذب شده است و اگر این طور باشد کرم لاچعب برای رسیدن به ترکیب بزرگسالان پرسپولیس باید زیادی بجنگد تا بتواند نظر برانکو را جلب کند.

 

البته نکته ای که در جذب کرم لاچعب وجود دارد این است که او هم جوان است و هم آینده دار و از همه مهمتر اینکه قرارداد او با پرسپولیسی ها 5 ساله است و شاید این اتفاق تنها دلیلی باشد که برانکو را وادار به سکوت کرده است. اگر نه پروفسور در جذب سایر بازیکنانی که توسط مدیریت باشگاه به پرسپولیس آمده بودند واکنش نشان می داد و می گفت که این بازیکنان با نظر آنها جذب نشده اند!

بولتن نیوز

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز