تبلیغات

ادعای عجیب یک شاهد عینی در چین از ترکیب تیم ملی ایران

ترابی جانشین دژاگه؟

ادعای عجیب یک شاهد عینی در چین از ترکیب تیم ملی ایران

در حالی که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا جانشین کاپیتان دوم مصدوم تیم ملی را معرفی کرده و سایت های چینی هم فرد دیگری را مدعی شده اند، یک شاهد عینی می گوید انتخاب کی روش کس دیگری است!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در حالی که غیبت اشکان دژاگه در بازی امروز ایران و چین قطعی شده همچنان مشخص نیست کارلوس کی روش از کدام بازیکن به جای کاپیتان دوم تیمش بهره می گیرد.

 

در پاسخ به این ابهام، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از انتخاب وحید امیری به جای اشکان خبر داده و چینی ها هم پیش بینی کرده اند کارلوس از شجاعی که او را با خودش و مرتضی پورعلی گنجی به کنفرانس برد، استفاده کند اما یک شاهد عینی مدعی شد انتخاب اول کی روش، کسی نیست جز مهدی ترابی!

 

به گفته این شخص، وقتی خبرنگاران و عکاسان ایرانی و چینی از ورزشگاه خارج شدند، در آخرین تمرین تیم ملی 12 بازیکن پیراهن سفید پوشیدند و در قالب تاکتیکی قرار گرفتند که 12 بازیکن مدنظر کی روش این نفرات بودند؛ پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، پورعلی گنجی، رامین رضاییان، احسان حاج صفی، آندرانیک تیموریان، سعید عزت اللهی، علیرضا جهانبخش، ترابی، سردار آزمون، رضا قوچان نژاد و مهدی طارمی...

 

برابر با همین اتفاق، خیلی ها پیش بینی می کند کی روش جناح چپ تیمش را این بار به جای طارمی به ترابی بسپارد و در عوض از طارمی و یا گوچی به عنوان پشت مهاجم استفاده کند.

 

همچنین پورعلی گنجی هم این شانس را دارد که جای رضاییان به میدان برود یعنی منتظری مدافع راست شود و پورعلی گنجی مدافع میانی.

 

 باید تا ساعت 4 بعدازظهر صبر کرد و ترکیب اصلی را دید.

رادنیوز

109

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز