تبلیغات

تغییر نام ورزشگاه دارمشتات به یاد هوادار سرطانی

باشگاه دارمشتات نام ورزشگاه خود را به یاد هواداری که به دلیل سرطان درگذشت تغییر داد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از بیلد، بعد از این که یکی از هواداران متعصب باشگاه دارمشتات آلمان به دلیل سرطان درگذشت، این باشگاه آلمانی تصمیم گرفت نام ورزشگاه خود را به یاد او تغییر دهد.

جاناتان هیمس، هوادار 26 ساله دارمشتات مدتی بود به دلیل سرطان با شرایط بدی در ورزشگاه حاضر می‌شد و تیمش را تشویق می‌کرد در نهایت تسلیم این بیماری مهلک شد و درگذشت. باشگاه دارمشتات نیز بعد از این که هزاران یورو از طرف امور خیریه برای این هوادار جمع‌آوری کرد، تصمیم گرفت به پاس قدردانی از این هوادار فوت شده نام ورزشگاه خود را به یاد او تغییر دهد.

تصمیمی که با موافقت اعضای هیات مدیره باشگاه روبرو شد و به ‌این‌ ترتیب ورزشگاه «مرک»، از این به بعد با نام ورزشگاه «جاناتان هیمس» شناخته خواهد شد.آیتاک سولو، کاپیتان دارمشتات عنوان کرد خیلی خوب است که باشگاه این اقدام را برای قدردانی از هیمس انجام داد. یاد او همیشه با ما خواهد بود و خیلی خوب است که از این به بعد هر کسی دارمشتات را می‌شناسند آن را با هیمس بشناسد.

این باشگاه نه چندان مطرح، معمولا بین دسته دوم و سوم در نوسان بود تا این که به بوندسلیگا صعود  کرد و در فصل قبل در رده چهاردهم قرار گرفت.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز