تبلیغات

دیدار وزیر خارجه فرانسه و یوکیا آمانو درباره برجام

دیدار وزیر خارجه فرانسه و یوکیا آمانو درباره برجام

«جان مارک ایرولت» وزیرامور خارجه فرانسه روز دوشنبه در پاریس با «یوکیا آمانو» مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و بر ضرورت ادامه نظارت بر اجرای برجام از سوی تهران تاکید کرد.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، «جان مارک ایرولت» وزیرامور خارجه فرانسه روز دوشنبه در پاریس با «یوکیا آمانو» مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و بر ضرورت ادامه نظارت بر اجرای برجام از سوی تهران تاکید کرد.

رومان نادال سخنگوی وزارت امورخارجه فرانسه در بیانیه ای اعلام کرد، ایرولت و آمانو درباره پرونده های اصلی آژانس بحث و رایزنی کردند.

 

وی افزود: پس از حدود 9 ماه که از اجرای توافق وین درباره برنامه هسته ای ایران می گذرد ضروری است که آژانس بین المللی انرژی اتمی به صورت شفاف و مفصل، اجرای آن را از سوی تهران پیگیر باشد و کشورش (فرانسه) همچنان درباره اجرای کامل توافق «محتاط» است.

 

نادال همچنین از بررسی آخرین تحولات برنامه هسته ای کره شمالی در دیدار وزیر امور خارجه فرانسه با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد. / ایرنا

 

202

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز