تبلیغات

هاشمی: پیام رهبری خستگی ما را به در برد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کیومرث هاشمی در نشست رسانه‌ای ارزیابی عملکرد کاروان ایران در المپیک 2016 ریو اظهار داشت: خوشحالم از اینکه امروز خدمت شما هستم. قبل از شروع مباحث که سعی می‌کنم کوتاه باشد، برخی نکات را یادداشت کردم که اجتناب‌ناپذیر است و باید گفته شود. تشکر می‌کنم از پیام محبت آمیز مقام معظم رهبری که وقتی کاروان به ایران برگشت،‌ پیام محبت‌آمیزی بود. پیام‌های رهبری هیچ وقت به این شکل نبود و شاید تک تک مثلا برای حسین رضازاده یا ورزشکاران پارالمپیک و ... داده می‌شد اما این پیام خستگی ما را به در کرد.

وی افزود: از پیام رئیس جمهور که دو بار هم پیام تبریک دادند تشکر می‌کنم. از پیام رئیس قوه مقننه و از همه از جمله رسانه‌ها نیز تشکر می کنم. همچنین رسانه ملی به خوبی مسابقات را پوشش داد، حتی رشته‌هایی که ما در آن نبودیم. تمام رسانه‌ها حتی آنهایی که در تهران بودند به ما لطف کردند، هر چند شرایط رسانه مانند چهار سال پیش نیست و شبکه‌های اجتماعی کمک کرده اما به هر حال شرایط رسانه‌ای خوب بود. همواره گفته‌ام رسانه‌ها برای ورزش فرصت هستند و هر مدیر ورزشی باید از این فرصت استفاده کند و ما آن را تهدید نمی‌دانیم، حتی اگر انتقادی باشد که آن را به حق ندانیم، باید به آن احترام گذاشت. چون رسانه با ورزشکار، مربی، مدیر، فدراسیون و مجموعا بدنه ورزش ارتباط دارد.

رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه خاطرنشان کرد: المپیک با همه افت و خیزش تمام شد و آنچه اهمیت دارد، تجربیات این المپیک و قبلی‌هاست. ما در بحث مدیریت، مدیریت دانش داریم که این یعنی از تجربیات گذشته استفاده کرده و اطلاعات جمع‌آوری شود که آیندگان استفاده کنند. به طور مثال در المپیک لندت، پکن، آتن و ... چه گذشت که باید این‌ها مکتوب شود و از تجارب که به راحتی به دست نمی آید، استفاده کرد. حتی در بخش رسانه‌ای هم باید اطلاعات جمع آوری شود. ما بعد از بازی‌های آسیایی کارها را برای اعزام ورزشکاران به المپیک برنامه‌ریزی کردیم. ستاد بازی‌ها در وزارت ورزش و ... تشکیل شد تا در دو بخش برنامه‌ریزی و انجام شود. بخش اول کسب سهمیه بود که تعداد زیادی ورزشکار داشته باشیم و سپس نتایج خوبی بگیریم.

ادامه دارد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز