تبلیغات

دبیر شورایاری‌منطقه۱۴ اعضای شورای‌شهر را نقره داغ کرد/حواستان نیست،یاخصوصی حرف می‌زنید یا با موبایل!

دبیر شورایاری منطقه۱۴ اعضای شورای‌شهر را نقره داغ کرد/ حواستان نیست،یا خصوصی حرف می‌زنید یا با موبایل!

حاجی قربانی دبیر شورایاران منطقه 14 صبح امروز با حضور در صحن شورای شهر به ارائه گزارشی از عملکرد شورایاری منطقه 14 پرداخت.

وی در گزارش خود به عدم حضور تعدادی از اعضا در منطقه 14 اشاره کرد و گفت: بسیاری از آنها هم که آمدند مصوبات خود را پیگیری نکردند.

او با انتقاد از اعضای شورای شهر و بی تفاوتی آنها به گزارش ارائه شده خطاب به آنها گفت: وقتی شما م یایید ما تمام حواسمان به شما است اما اکنون شما یا با موبایل حرف می زنید یا جلسه خصوصی می گیرید.

حاجی قربانی همچنین به بافت فرسوده در منطقه 14 اشاره کرد و گفت: کوچه های 70 سانتی ما موجب می شود که از جمعیت 500 هزار نفری با یک زلزله 6 ریشتری 100 هزار نفر کشته شوند.

وی با نمایش تصویری از دو معتاد زن و مرد که در چادر زندگی می کنند، گفت: این تنها یکی از مشکلات محله ما است و در منطقه 14 مشکل امنیت اجتماعی داریم.

دبیر شورایان منطقه 14 ادامه داد: شما اعضای شورای شهر اگر می توانید با خانواده خود در بوستان های ما حاضر شوید تا با عمق فاجعه آشنا شوید.

دنیامالی: آیا اعضا شورای شهر می توانند مصوبه داشته باشند؟

احمد دنیامالی، عضو شورا در واکنش به صحبت های حاجی قربانی گفت: من که ندیدم کسی با موبایل بازی کند. ما به محلات سر میزنیم اما مزاحم شورایاری ها نمی شویم.

وی نسبت به آینده شورایاری ها ابراز نگرانی کرد و افزود: نگران قانونی بودن شورا هستم و هزینه هایی که برای انها می شود، زمانی نرسد که هزینه ها در این موضوع خود مسئله شود.

دنیامالی یاداور شد: من نمی دانم که اعضای شورای شهر به تنهایی میتوانند مصوبه داشته باشند یا خیر که آقای حاجی قربانی می گوید مصوبه داشتند و پیگیری نشده است.

حافظی: بافت فرسوده یک جا نوسازی شود

رحمت الله حافظی عضو شورای شهر نیز در واکنش به گزارش دبیر شورایان منطقه 14 گفت: تشکر می کنم که دبیری اینگونه شجاعانه از شورا مطالبه می کند. اگر دیگران هم اینگونه عمل کنند مشکلات کاهش می یابد.

وی در مورد بافت فرسوده گفت: با رویه فعلی کار به جایی نمی رسد. اینکه چند نفر با هم تجمیع کنند و نوسازی انجام شود جواب نمی دهد. باید یک بلوک را با هم نوسازی کرد و یک نقشه خو با فضای سبز و... برای ان در نظر گرفت.

عضو شورای شهر یادآور شد: با این رویه تا بخواهیم نوسازی کنیم، 30 سال گذشته وباز هم املاک فرسوده می شوند.

جدیدی: تا دولت وارد نشود، مشکل بافت فرسوده حل نمی شود

عباس جدیدی عضو شورای شهربا بیان اینکه بافت فرسوده محدود به منطقه 14 نیست گفت: تا زمانی که دولت به این موضوع ورود نکند، مشکل حل نمی شود.

وی افزود: شهرداری برای این موضوع پولی ندارد و نباید خود را گول بزنیم.

حکیمی پور: نفهمیدیم که گزارش دادند یا حساب کشی کردند

احمد حکیمی پور عضو شورای شهر تهران نیز در ارتباط با گزارش دبیر شورایاران منطقه 14 گفت: ما نفهمیدیم که این گزارش عملکرد بود یا حساب کشی از اعضای شورای شهر.

وی خطاب به طلایی به عنوان رئیس جلسه گفت: شما نباید اجازه می دادید این گزارش قرائت می شد و امروز آب سربالایی رفت.

۴۲۴۲

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز