تبلیغات

رزرو بلیت هواپیما در کمتر از ۸ دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، اما مشکل‌ترین بخش سفر، آمادگی برای آن و تهیه اسباب و وسایل، و به خصوص رزرو بلیط هواپیما و هتل است. در گذشته رزرو بلیط هواپیما کمی سخت بود. باید می‌گشتیم تا یک آژانس معتبر پیدا کنیم، یا اینکه یک دفتر فروش بلیط هواپیما در نزدیکی محل زندگیمان بیابیم تا برای ما بلیط هواپیما رزرو کنند. و هزار و یک مشکل داشت این روش! مهم‌ترین آن این بود که پورسانت این دفاتر گاها بالا بود. برخی از آن‌ها نمی‌توانستند ارزان‌ترین بلیط‌ها را به شما معرفی کنند.

در این مقاله قصد داریم که یک راه‌حل ساده به شما معرفی کنیم تا در هر زمان که خواستید، صبح، ظهر، شب یا نیمه شب، از هر مکانی به هر مکان دیگر، و در هر زمان و به هر تعدادی که می‌خواهید، در کمتر از ۸ دقیقه بلیط هواپیما رزرو کنید. با «رزرو بلیط هواپیما در ۸ دقیقه» همراه باشید.

مرحله ۱) ۱ دقیقه:

در ابتدا باید وارد وب‌سایت سفرایران شوید.

وارد کردن شهر مبدا: در قسمت مبدا، شهر مبدا خود را وارد کنید. اگر تهران را انتخاب کنید، با دو گزینه مهرآباد و ف. امام‌خمینی مواجه می‌شوید. اگر مقصدتان داخلی‌ست مهرآباد و اگر خارجی‌ست، فرودگاه امام خمینی را انتخاب کنید.

وارد کردن شهر مقصد: در قسمت مقصد، شهری را که می‌خواهید به آن سفر کنید، وارد نمایید.

تعداد مسافران: تعداد مسافران بزرگسال را که می‌خواهید برای آن‌ها بلیط هواپیما بخرید، انتخاب کنید.

تعداد کودک: تعداد مسافران کودک (بین دو سال الی چهار سال) را که همراه شما هستند و می‌خواهید برای آن‌ها بلیط هواپیما بخرید، انتخاب کنید.

تعداد نوزاد: تعداد مسافران نوزاد (بین صفر الی دو سال) را که همراه شما هستند و می‌خواهید برای آن‌ها بلیط هواپیما بخرید، انتخاب کنید.

تعیین یک‌طرفه و دوطرفه بودن بلیط: اگر می‌خواهید پرواز رفت را رزرو کنید گزینه یک طرفه و اگر می‌خواهید بلیط هواپیمای دوطرفه (رفت و برگشت) رزرو کنید، گزینه دوطرفه را انتخاب کنید.

تعیین تاریخ: تاریخی را که می‌خواهید پرواز کنید، در باکس تعیین تاریخ انتخاب کنید. اگر بلیط دو طرفه (بلیط هواپیمای رفت و برگشت) قرار است رزرو کنید که باید علاوه بر تاریخ رفت، تاریخ برگشت را نیز تعیین کنید.

گزینه جست و جو را انتخاب کنید.

مرحله ۲) ۱ دقیقه:

پس از این که گزینه جست و جو را انتخاب کردید، پروازها را مشاهده می کنید. قیمت همه‌ی آن‌ها، ایرلاین هرکدام و گاها مدل هواپیما را می توانید مشاهده کنید. یکی از آن ها را با کلیک بر روی گزینه رزرو، انتخاب کنید. (به همین ترتیب، پرواز برگشت را نیز انتخاب کنید.)

مرحله ۳) ۲ دقیقه:

در این مرحله اطلاعات خود را وارد کنید. و در پایان گزینه تائید را انتخاب کنید.

مرحله ۴) ۴ دقیقه:

در این مرحله باید گزینه پرداخت را انتخاب کنید. وارد سامانه (احتمالا بانک سامان) می‌شوید و مبلغ را پرداخت می‌کنید.

مرحله نهایی

بلیط شما رزرو شد! سفر خوبی داشته باشید!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز