تبلیغات

FATF باید در مجلس بررسی شود/ "کاه

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا» محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در نشست خبری که در محل باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا» برگزار شد در سخنانی با بیان اینکه ما با کشورهای غربی درباره مصداق تروریست مشکل داریم، گفت: FATF باید به مجلس بیاید و در آنجا نیز بررسی شود.

وی با اشاره به اظهارات اخیر هاشمی‌رفسنحانی درباره اینکه گفته بود، آلمان و ژاپن با کاهش بودجه نظامی‌شان به پیشرفت اقتصادی رسیده‌اند، اظهار کرد: اگر کسی فکر کند با توجه به دشمنانی که جمهوری اسلامی ایران دارد، بودجه نظامی و دفاعی را کاهش دهیم، از روی ناآگاهی و نادانی سخن گفته است. 

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، تصریح کرد: مجموعه اصولگرایان حول محور جامعه روحانیت کفایت می‌کند، برای همدلی به همه نیاز داریم، اما هر چقدر محور متنوع باشد، وحدت با مشکل مواجه خواهد شد.

باهنر همچنین جامعه روحانیت مبارز را محور وحدت اصولگرایان دانست و افزود:کاندیدای نهایی اصولگرایان هنوز مشخص نشده و زود است در این زمان مشخص شود.

این خبر تکمیل می‌شود...

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز