تبلیغات

رادیو معارف به معاونت صدا بازگشت

ساعت: 11:54 منتشر شده در مورخ: 1395/06/16 شناسه خبر: 887787

با دستور رئیس سازمان صداوسیما، شبکه رادیویی معارف به جمع شبکه های رادیویی معاونت صدای رسانه ملی ملحق شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در دیدار رییس صداوسیما با مراجع عظام تقلید در قم که چندی پیش انجام شد ضمن قدردانی از فعالیت‌های رادیو معارف، این شبکه را به سبب رسالت خطیر جهانی‌اش در زمینه تبلیغ و ترویج فرهنگی اهل بیت (ع) برجسته توصیف کردند که در کل جهان علاقه‌مندان فراوانی دارد و بر همین اساس پیوستن این شبکه به شبکه‌های سراسری را ضروری دانستند.

در همین زمینه و با هدف افزایش کیفی محتوای برنامه‌های این شبکه با دستور عبدالعلی علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما این شبکه بار دیگر زیرنظر معاونت صدای رسانه ملی اداره می‌شود.

رادیو معارف در بهمن ۱۳۷۷ در شهر مقدس قم راه اندازی شد و اولین رسانه معارفی بود که با هشت ساعت پخش برنامه به جمع دیگر رادیوهای سراسری معاونت صدا پیوست. در ۱۳۷۸، ساعت پخش آن به ۱۴ ساعت و سپس به ۲۱ ساعت افزایش یافت و از اواخر سال ۱۳۹۳ به صداوسیمای مرکز قم پیوست. این رادیو از سال ۱۳۸۲ با بهره‌مندی از نیروهای جوان دارنده تحصیلات حوزوی و دانشگاهی در سطوح عالی، با شعار «رادیو معارف، صدای فضیلت و فطرت» به صورت ۲۴ ساعته به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز