تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

معرفی دفاتر خدمات نوسازی به عنوان نماینده متقاضیان دریافت تسهیلات نوسازی به بانک

95/06/16 - 12:08

شماره: 13950616000607

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/BKUEI کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

معرفی دفاتر خدمات نوسازی به عنوان نماینده متقاضیان دریافت تسهیلات نوسازی به بانک مسکن انجام شد.

خبرگزاری فارس: معرفی دفاتر خدمات نوسازی به عنوان نماینده متقاضیان دریافت تسهیلات نوسازی به بانک

به گزارش خبرنگار فارس، در این جلسه که با هدف بررسی سازو کارهای اعطای تسهیلات نوسازی، یارانه های سود بانکی و خدمات قابل ارائه در حوزه نوسازی بافت های فرسوده تشکیل شد، پس از بحث و بررسی نظرات و پیشنهادات حاضرین، مقرر گردید دفاتر خدمات نوسازی به عنوان نماینده سازمان نوسازی شهر تهران و نیز نماینده متقاضیان دریافت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده به واحدهای تابعه بانک مسکن معرفی شده و امکان پیگیری پرونده ها در کلیه مراحل را به صورت رسمی داشته باشند.

در این جلسه مصوب شد فهرست مدیران دفاتر خدمات نوسازی طی نامه ای از سوی سازمان نوسازی شهر تهران به بانک مسکن اعلام شود تا بانک نسبت به معرفی شعبه های متناظر جهت خدمات رسانی به متقاضیان دریافت تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده اقدام نماید.

بر مبنای توافقات صورت گرفته در این جلسه سازمان نوسازی شهر تهران و بانک مسکن متعهد شدند شرایط انجام تعهد سازمان نوسازی درخصوص یارانه تسهیلات بافت فرسوده را در قالب تفاهم نامه فی مابین مشخص نمایند و صرفاً تیپ جدید قراردادهای منعقده بین متقاضیان و بانک مسکن پس از واریز مبلغ تعهدی سازمان نوسازی از سوی بانک مسکن مورد عمل قرار گیرد.

حضور نمایندگان سرپرستی های شعب بانک مسکن در جلسات منطقه ای ستاد بازآفرینی، مشخص کردن محدوده های متناظر با ستادهای منطقه ای و معرفی نمایندگان مرتبط جهت تدقیق و هماهنگی بیشتر فعالیت های مشترک سازمان نوسازی شهر تهران و بانک مسکن، ارسال رونوشت مراحل گردش کار در بانک به سازمان نوسازی (شامل ارجاع از اداره کل تسهیلات تبصره ای به سرپرستی شعب و از سرپرستی شعب به بانک عامل)، ارائه گزارش کار تسهیلات در واحدهای تابعه بانک مسکن در بازه های زمانی 10 روزه به سازمان نوسازی و ... از جمله اهم مصوبات این جلسه بود.

کمیته تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده با حضور مدیرعامل سازمان و دبیر ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران؛ معاون ساماندهی و بازآفرینی شهری شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران؛ ریاست اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن؛ معاون مالی و اقتصاد شهری سازمان نوسازی شهر تهران و جمعی دیگر از مدیران و مسئولان برگزار شد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/BKUEI

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز