تبلیغات

واکنش دوباره چمران به بحث واگذاری املاک: عده‌ای دوست دارند بین ما تفرقه بیندازند

واکنش دوباره چمران به بحث واگذاری املاک: عده‌ای دوست دارند بین ما تفرقه بیندازند

جامعه > شهری - ایسنا نوشت: معاون توسعه و برنامه ریزی شهرداری تهران نسبت به تذکر پیش از دستور حافظی واکنش نشان داد.

 ناصر امانی صبح امروز در واکنش به تذکر رحمت الله حافظی مبنی بر رپورتاژ آگهی صدا و سیما برای شهرداری تهران در شب گذشته گفت: از تذکر حافظی تعجب می‌کنم چرا که دو هفته تمام رسانه‌های داخلی و خارجی بر اساس یک سوال که یک بازرس سازمان بازرسی از مدیران شهری کرده موج رسانه‌ای ایجاد کرده‌اند و این در حالیست که این تنها یک سوال است و قرار بود که بعد از جوابدهی شهرداری به این سوال اطلاعات جمع بندی، تجزیه و تحلیل و نهایتا گزارش آن به شهرداری برسد که بتوانیم به آن جواب دهیم. اما هیچ کدام از این مراحل طی نشده و تنها دو صفحه سوال به دست شهرداری رسید و مشخص نیست که به چه شکل این سوالات به سایت‌ها رسیده است.

معاون توسعه و برنامه ریزی شهرداری تهران با بیان اینکه رسانه‌ها دو هفته است که با این بهانه نظام را مورد هجمه قرار داده و اعتماد سلب کرده‌اند، افزود: شهرداری دو هفته سکوت کرد و حالا پس از دو هفته بمباران اطلاعاتی، نیم ساعت در رسانه ملی توضیح داد و این جرم است؟ آیا باید همچنان ساکت و سربه زیر می‌ماندیم که ما را بکوبند؟

وی با بیان اینکه برخی رسانه‌ها اعتبار 150 مدیر شهرداری را با انتشار نام آنها در لیست دریافت کنندگان املاک به باد هوا دادند، گفت: شما می‌گویید تا موقعی که قوه قضائیه اقدامات خود را در زمینه روشن کردن این موضوع به اتمام نرسانده قضاوت نکنید اما می‌گویید که تعاونی املاک در شهرداری محملی برای تخلف است که این قضاوت نادرست است.

در ادامه مهدی چمران نیز با بیان اینکه دشمنان از خارج از کشور برنامه‌هایی دارند، گفت: عده‌ای دوست دارند بین ما تفرقه بیندازند و ما نباید این اجازه را به آنها بدهیم.

234 42

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز