تبلیغات

سرمربی تیم ملی اسکی روی چمن استعفا کرد/ صید: بیشترین وقت را می‌گذارم اما تقدیری نمی‌شود

سید جواد صید در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره استعفایش گفت: قبل از مسابقات جام جهانی اسکی روی چمن ایتالیا این تصمیم را گرفتم و حالا می‌روم تا افراد دیگری این سمت را برعهده بگیرند.

وی افزود: در تیم ملی اسکی روی چمن سال‌هاست فعالیت دارم. بیشترین وقت را می‌گذارم اما کمترین تقدیر و تشکر را شاهد هستیم. در چند سال گذشته مدال‌ها و عناوین زیادی را به دست آوردم اما دریغ از یک شاخه گل برای تشکر. در این شرایط تصمیم گرفتم که بروم.

سرمربی مستعفی تیم ملی اسکی روی چمن عنوان کرد: در حال حاضر مدیریت داخلی پیست دیزین را بر عهده دارم. رسیدگی به امور دیزین وقت و انرژی زیادی می‌خواهد به همین دلیل دیگر نمی‌توانم مسئولیت تیم ملی اسکی روی چمن را هم برعهده داشته باشم. در سال جاری رقابت‌های زیادی در دیزین داریم و باید پیست را آماده کنیم.

صید با اشاره‌ به رقابت‌های جام جهانی اسکی روی چمن ایتالیا گفت: آنقدر که به رشته‌های برفی بها داده می‌شود به اسکی روی چمن اهمیت داده نمی‌شود این در حالی است که این رشته جزو رشته‌های موفق در چند سال گذشته بوده است. با یک برنامه‌ریزی مدون و زیربنایی می‌توانیم در این رشته به موفقیت‌های بیشتری برسیم.

وی یادآور شد: در این مدت عبدی‌ افتخاری به عنوان رئیس فدراسیون اسکی حمایت از ما داشته و ما را تشویق کرده است اما سیستم خیلی به این موضوع اهمیت نمی‌دهد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز