تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

برگزاری دادگاه شکایت مهدی هاشمی از مدیرمسئول ۹دی

برگزاری دادگاه شکایت مهدی هاشمی از مدیرمسئول ۹دی

محمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع مهدی هاشمی با اشاره به شکایت موکلش از مدیر مسئول هفته نامه 9 دی اظهار داشت: امروز دادگاه شکایت موکلم از حجت‌الاسلام و المسلمین حمید رسایی مدیرمسئول هفته‌نامه 9 دی در دادگاه ویژه روحانیت برگزار می شود.

وی افزود: با وجود اینکه پرونده در دادگاه ویژه روحانیت برگزار می شود، بنده وکالت مهدی هاشمی را در این پرونده بر عهده دارم.

وکیل مدافع مهدی هاشمی بیان داشت: ما ابتدا شکایت خود را از مدیر مسئول هفته نامه 9 دی در دادسرای فرهنگ و رسانه مطرح کردیم که این دادسرا عدم صلاحیت رسیدگی به پرونده را صادر و آن را به دادسرای ویژه روحانیت ارسال کرد.

علیزاده طباطبایی ادامه داد: در دادسرای ویژه روحانیت برای پرونده کیفر خواست صادر شد و امروز اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده برگزار می شود.

گفتنی است، این دادگاه درباره مطالبی است که چهار سال پیش در شماره 71 هفته نامه 9 دی منتشر شده است. 9دی در شماره مذکور در گزارشی با عنوان «هاشمی بازگشت به کدام گذشته را وعده میدهد» بخشی از سوابق عملکرد مهدی هاشمی را به صورت مستند بیان و نقدکرده بود.
همچنین در همان شماره، 9دی گزارشی با عنوان «هاشمی پازل دشمن را تکمیل می کند؟» منتشر و در آن مستنداتی ارائه داده بود.

۴۲۴۲

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز