تبلیغات

حمله سعید قاسمی به دولت: اگر به‌ اندازه برگزاری کنسرت غیرت داشتند فاجعه منا انقلابی‌تر پیگیری می‌شد

حمله سعید قاسمی به دولت: اگر به‌ اندازه برگزاری کنسرت غیرت داشتند فاجعه منا انقلابی‌تر پیگیری می‌شد

سعید قاسمی در مراسم گرامیداشت شهدای منا اظهار داشت: آن‌قدر که برای کنسرت دغدغه وجود دارد برای شهدای منا دغدغه وجود ندارد، اگر به اندازه کنسرت دغدغه در این حوزه وجود داشت تکلیف شهدای منا امروز انقلابی‌تر از این اتفاقات روشن شده بود.

وی بیان کرد: نمایندگان نیز صدای رسایی در زمینه 500 شهید والامقام منا نداشتند. باید تا رسیدن به حقوق حقه این 500 شهید منا مسیر را طی کنیم، به‌دلیل انحرافات فکری، امروز پروژه نفوذ شکل گرفته است. از نظر ما حج با برائت بسیار ارزشمند است.

تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه اعلام کردند پروفسور حاتمی در فاجعه جرثقیل به شهادت رسیده است، درحالی‌‌که این دروغ محض بود و ایشان ربوده‌ شده بودند و پیکر ایشان سالم پیدا شد ادامه داد: عده‌ای برخلاف تشکیل کمیته حقیقت‌یاب و وجود 500 شهید منا، با حماقت تمام اعلام می‌کنند این قصه عمدی نبوده و سهوی بوده و ما هیچ مطالبه‌ای نداریم.

قاسمی خاطرنشان کرد: حج از دیدگاه اسلام تنها و تنها با برائت معنا پیدا می‌کند، بخشی از درگیری‌های ما با جریان‌های انحرافی بر سر این مباحث است. باید به انرژی متراکم جهان اسلام بیشتر از بیش توجه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دغدغه ما این است که در تقویم باید سالروز تعامل قید شود؟ خودتحریمی فقط مربوط به FTAT نیست، اصلی‌ترین دعوای ما بر سر این است که کدخدا را نباید قبول کنیم. جنگ اصلی ما با محور اصلاحات آمریکایی است و محورهای آن در پیام و قطعنامه حج امام راحل آمده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: اصلی ترین دعوای ما بر سر این است که کدخدا را نبایدقبول کنیم، جنگ اصلی ما با محور اصلاحات آمریکاییست.

۲۹۲۱۵

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز