تبلیغات

تیم‌های نوجوانان و جوانان جودو ایران راهی هند شدند

تیم‌های نوجوانان و جوانان جودو ایران راهی هند شدند تیم های جودو جوانان و نوجوانان ایران در دو بخش پسران و دختران برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا بامداد امروز تهران را به مقصد هندوستان ترک کردند.

رقابتهای جودو قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا طی روزهای ۱۸ تا ۲۲ اردیبهشت ماه به میزبانی هند در شهر گوچی برگزار خواهد شد و تیم های کشورمان با ترکیب ۳۹ ورزشکار و همراه صبح امروز تهران را به مقصد حضور در این رقابتها ترک کرد.

تیم های پسران در این دو رده سنی با ترکیبی کامل اعزام شدند. اما در بخش دختران هر کدام ۵ جودوکار را ترکیب دارند. بر همین اساس تیم نوجوانان در بخش پسران با ترکیب قاسم باغچقی، یاسین تقوی، رضا پارساپور، مهدی برغمدی، علی محمدی بریمانلو، مجید وحید بریمانلو، علی پرهیزگار ، مهدی ایوبی و در بخش دختران با مریم بربط ،لیلا سیاهوشی، نگین نظری، صدف بیرانوند و محدثه حسنی در این رقابتها به میدان می روند.

در تیم جوانان و در بخش پسران هم رضا رضایی، سبحان رسولی، مهدی فتحی پور، محمدرضا صدیقی ،علیرضا خجسته ، رامین صفویه، حمیدرضا ملک زاده، محمد رشنو نژاد و در بخش دختران هم شیوا جهانگیری، نسیم محمدی، زهرا باقری، سمیه زمانی و فاطمه رشیدی به روی تاتامی قهرمانی آسیا می روند.

این تیم را غلامحسین علمی به عنوان سرپرست، کیارش بحری به عنوان روابط بین الملل ، امیدپور اسفندیار دبیر سازمان تیم های ملی، آذین ساکی نایب رئیس امور بانوان ،مریم ولی بهاروندی ، سحر چغلوند و محبوبه خورشیدی کادر فنی و سرپرستی بانوان ، عطا عباس نژاد و امیر قاسمی نژاد کادر فنی نوجوانان پسر، محمد منصوری و احمد کاظمی کادر فنی جوانان پسر ،عباس سلگی سرپرست جوانان و مصطفی فلاحیان به عنوان داور همراهی خواهند می کنند. #1varzesh #تیم_ملی_جودو_ایران #جودو #رقابتهای_قهرمانی_آسیا #۱ورزش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز