تبلیغات

چگونه از بانک سامان ارز مسافرتی بگیریم؟

ارایه خدمات برای خرید ارز مسافرتی، محدود به مشتریان بانک سامان نیست و تمام هموطنان می‌توانند از این خدمات بانکی بهره‌مند شوند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک سامان، متقاضیان خرید ارز مسافرتی می‌توانند با همراه داشتن اصل و تصویر گذرنامه و کارت ملی معتبر، بلیت کاغذی یا الکترونیکی مسافرت هوایی (یک‌سره یا دوسره و ممهور به مُهر آژانس هواپیمایی) و ویزای کشور مقصد (درصورت لزوم) به یکی از شعب بانک سامان در سراسر کشور مراجعه کنند.

ارز مسافرتی به تمام ایرانیان بالای ۱۲ سال و برای یک‌بار در سال به میزان ۳۰۰ دلار به نرخ مبادله‌ای پرداخت می‌شود و حضور تمام متقاضیان دریافت ارز مسافرتی در شعبه بانک سامان الزامی است.

با توجه‌ به محدودیت زمانی شعب در ارایه خدمات، به متقاضیان توصیه می‌شود تهیه ارز را به روز پیش از پرواز موکول نکنند و قبل از مراجعه به شعبه، زمان حضور خود را با بانکدار ارزی شعبه هماهنگ کنند.

هموطنان متقاضی ارز مسافرتی می‌توانند بیمه‌ مسافرتی خود و همسفرانشان را از همان شعبه‌ای که ارز درخواست کرده‌اند، خریداری کنند.

همچنین ارز مسافرتی خریداری شده از طریق باجه‌های بانک سامان در سالن ترانزیت فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) یا ترمینال خارجی فرودگاه بین‌المللی اهواز در قبال ارایه کارت شناسایی معتبر و حواله فروش ارز مسافرتی که توسط متقاضیان از شعب بانک تهیه شده است، پرداخت می‌شود.

مرکز سامان ارتباط با شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ در تمام ساعت‌های شبانه‌روز پاسخگوی پرسش‌ها و مشکلات احتمالی است.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات

نرخ ارز